Krása a módaVlasy

Sexy účesy: Tyto 2 tipy vás zvednou ze židle

Sexy účesy: Tyto 2 tipy vás zvednou ze židle

Chystáte se na rande nebo na diskotéku? V tom případě zaručeně přemýšlíte nejen nad svým outfitem, ale také nad vhodným účesem. Každá žena někdy zatouží po tom, aby vypadala sexy, a proto je zcela běžné, že chcete tentokrát také vy vypadat přitažlivě. Poradíme vám proto nejvíce sexy účesy, díky kterým se budete cítit naprosto famózně.

Rovné a rozpuštěné vlasy

Většina mužů se shodne na tom, že nejvíce sexy jsou na ženě právě její vlasy, obzvlášť ty rozpuštěné a zdravě vypadající. A právě to je důvod, proč byste měla na rande nosit tento sexy účes. Jak na to?

  1. Ze všeho nejdříve své vlasy umyjte a věnujte jim zaslouženou péči pomocí aplikace vyživující masky na vlasy. Po umytí můžete do svých kadeří jemně vmasírovat tužidlo, které se postará o objem, lesk i výdrž vašeho sexy účesu.
  2. Nyní máte na výběr ze dvou možností, záleží na vaší zručnosti. Můžete své vlasy narovnat pomocí kulatého kartáče a fénu nebo pomocí žehličky na vlasy. V každém případě však nezapomeňte na aplikaci ochranného spreje, který vaše vlasy ochrání před vysokými teplotami.
  3. Jakmile vaše vlasy budou zcela rovné a hladké, můžete jim dodat lesk pomocí vlasového olejíčku, který aplikujete pouze na spodní polovinu a především na vaše konečky.
  4. Hotovo! Vlasy ledabyle přehoďte přes sebe a můžete vyrazit.

Vysoký culík

Pamatujete si na sexy Nicole Scherzinger (členka skupiny The Pussycat Dolls) v jednom ze svých videoklipů? Právě ona totiž často své vlasy svazovala do vysokého culíku, který působil naprosto přitažlivě. A návod je naprosto jednoduchý!

  1. Zopakujte postup viz výše pro dosažení naprosto rovných vlasů.
  2. Následně své vlasy vyčesejte co nejvíce nahoru a obtočte je tenkou gumičkou (co nejtenčí gumička bude vypadat nejlépe) v barvě vašich vlasů.
  3. Nyní se pouze postarejte o odstávající prameny, které můžete sepnout pomocí tenkých vlásenkových sponek.
  4. Hotovo!