Krása a módaVlasy

Šetrné barvy na vlasy: 5 tipů na produkty, které stojí za vyzkoušení!

Šetrné barvy na vlasy: 5 tipů na produkty, které stojí za vyzkoušení!

Ne každý z nám je spokojený s barvou vlasů, která mu byla přirozeně dána, a je proto pochopitelné, že tito lidé touží po změně. Jak jí ale docílit co nejméně škodlivou cestou? V dávné minulosti si lidé své vlasy obarvovali přírodními produkty, postupem času ale spatřily světlo světa chemické koktejly s lepšími výslednými efekty, které však byly vykoupeny silným poškozením vlasů.

V dnešní době naštěstí nemusíte volit mezi dokonalým výsledkem a zdravím svých vlasů. Těchto 5 produktů vás totiž překvapí nejen svou účinností, ale zároveň i pečujícím šetrným složením.

Šetrné barvy na vlasy

Najít šetrné barvy na vlasy dnes již není nic těžkého. Ne všechny však mají potřebnou kvalitu a mohou se pochlubit skutečně krásným výsledkem. Jedním z produktů, které splňují oba tyto parametry je například přírodní barva Cameleo Color Essence od značky Delia Cosmetics. Nejen, že ji pořídíte za pár korun, ještě ji seženete v mnoha barevných odstínech. Dodá vlasům intenzivní barvu, působí dlouhodobě, kryje šediny a díky arganovému oleji o vlasy během barvení pečuje.

  • Cameleo Color Essence od značky Delia Cosmetics
  • Nutricolordelicato od značky BioKap
  • My Color Elixir od značky Apivita
  • Dlouhotrvající barva na vlasy Colour & care od značky Hairwonder
  • Přírodní barva na vlasy od značky CosmetikaBio

Vývoj technologií barev na vlasy prošel za posledních několik let velký kus cesty kupředu, a proto můžete bez obav sáhnout po většině přírodních produktů. Vaši pozornost si však bezesporu zaslouží značky BioKap, Apivita, Hairwonder a CosmetikaBio, které mají na kontě vlastní řady barev na vlasy, a s jejichž produkty je drtivá většina zákazníků nadmíru spokojená. Přidejte se mezi ně!