Krása a módaMóda

Šaty pro větší bříško: 6 různých stylů, které zakryjí nedostatky

Šaty pro větší bříško: 6 různých stylů, které zakryjí nedostatky

Jaké vybrat šaty pro větší bříško? Co zvolit, když si přejete zamaskovat nedokonalosti svého těla a schovat problematické partie? Poradíme vám, jaké střihy jsou vhodné pro kulatější bříško a ve kterých stylech se budete cítit dobře.

Jaké vybrat šaty pro větší bříško?

Šaty k ženám neodmyslitelně patří. Nosit je mohou i ty, které nemají postavu modelky a za některé části svého těla se stydí. Jak je to s šaty pro větší bříško? Které modely vám padnou?

  • Tričkové šaty
  • Šaty s páskem
  • Zavinovací šaty
  • Košilové šaty
  • Volánové šaty
  • Šaty s pruhy

Tričkové šaty

Tričko šaty pro větší bříško oceníte zejména v létě, kdy vám dodají maximum komfortu. Nosit je můžete prakticky kamkoli, hodí se jak na kafe s kamarádkou, tak na odpoledne strávené v práci.

Šaty s páskem

Hledáte-li šaty pro větší bříško, můžeme vám doporučit i modely s páskem. Díky pásku vykouzlíte úzký pas, což pomůže odvést pozornost od bříška.

Zavinovací šaty

Nejlichotivějším střihem vůbec jsou zavinovací šaty. Pokud máte větší bříško a chcete ho schovat, pak jsou zavinovací šaty přesně to, co potřebujete. Doporučujeme je nosit v maxi délce. Zavinovací šaty krásně zdůrazní vaše poprsí a odvedou pozornost od partie bříška.

Košilové šaty

Jestli některé šaty důmyslně schovají větší bříško, pak jsou to ty košilové. Navíc jim do karet hraje fakt, že jsou neskutečně pohodlné a trendy. Košilové šaty padnou kterékoli ženě, ať už je jejich postava jakákoli. Takže i těm, které hledají šaty pro větší bříško.

Volánové šaty

Volány se nosily během loňského léta a letos tomu nebude jinak.  Vybírejte si šaty s volánem ve spodní části. Takový model pak vyzdvihne štíhlé paže nebo pěkně tvarované poprsí.

Šaty s pruhy

Pokud zvolíte šaty se správnými proužky, pak si můžete opticky ubrat nějaké to kilo. Mluvíme zde o svislých pruzích, které vás opticky zeštíhlí a schovají i větší bříško.