Krása a módaMóda

Šaty které zakryjí břicho: 3 krát jinak v roce 2024

Šaty které zakryjí břicho: 3 krát jinak v roce 2024

Žádná z vás netouží mít na sobě v horkém letním počasí přiléhavé oblečení, a to ať už jste baculkou či štíhlou dámou. Možná právě v těchto dnech koukáte po výlohách v obchodech s oblečením a říkáte si, jaké šaty by vám slušely a zároveň zakryly větší bříško. Avšak hned na začátek pro vás máme skvělou zprávu – už nad tím nemusíte přemýšlet, protože my to víme!

Splývavé šaty

Nejlepší volbou bude koupit si volné a splývavé šaty, které nebudou těsně obtahovat každý centimetr vaší kůže. Díky tomu se pár kilo navíc v břišních partiích snadno zakryje a vy budete moct po ulici kráčet svobodně a volně, aniž byste si každou chvíli měla tendenci popotahovat látku na svých šatech.

Jestliže najdete skvělé volné šaty, avšak připadá vám, že jim něco chybí, může to být opasek. Právě díky opasku totiž jakékoliv jednoduché a nevýrazné šaty povýšíte a zároveň si vytvarujete dokonalý pas.

Tmavé barvy šatů

Každá žena s pár kily navíc zaručeně ví, že tmavá nebo černá barva dokáže opticky zeštíhlit postavu, a proto tohoto tajemství můžete využít i při výběru šatů.

Je pravda, že černá barva sice větší bříško zakryje, avšak dávejte si pozor při volbě materiálu. Černá barva totiž také přitahuje teplo a v kombinaci s těžkým a neprodyšným materiálem by z letních šatů mohlo být peklo na zemi.

Šaty do A a šaty s průstřihy

Díky šatům střiženým do áčka vytvarujete svůj pas a zároveň zakryjete větší bříško. Oblečení šité do A totiž dokonale pracuje s ideálem ženské postavy a tvaruje křivky do tzv. přesýpacích hodin.

Myslete na to při výběru vašich šatů a vždy se soustřeďte na to, aby byl váš pas zvýrazněný, avšak bříško zakryté pomocí volánků či látky směřující směrem ven a do stran.

Skvěle budou působit také šaty, které mají výstřih těsně pod prsy, protože tuto oblast mají přirozeně štíhlou i baculky. Sexy průstřihy upoutají pozornost na vaše přednosti a zároveň odpoutají pozornost od vašich nedostatků.