Krása a módaMóda

S čím kombinovat šedou: 3 tipy, s čím ji sladit

S čím kombinovat šedou: 3 tipy, s čím ji sladit

Šedé barvě se mnoho žen vyhýbá a to je škoda. Mnohým přijde nezajímavá, nudná a zkrátka taková mdlá. My si ale myslíme, že šedá je nová bílá a že se s ní dá při vytváření zajímavých outfitů báječně čarovat. Pokud nevíte, s čím kombinovat šedou, nechte si od nás poradit. Naučíme vás, jak nosit šedou barvu a dát jí konečně šanci!

S čím kombinovat šedou? Zkuste jednu z těchto možností

Hodně lidí se této krásné barvě vyhýbá z jednoho prostého důvodu: nevědí, s čím kombinovat šedou, jak ji sladit s dalšími odstíny a jak vytvořit zajímavý look. Od toho jsme tu my a naše tipy, jak sladit šedou a vykouzlit pěkný outfit. Tohle jsou tři zaručené kombinace, se kterými nemůžete šlápnout vedle:

  • Šedá + bílá
  • Šedá + černá
  • Šedá + růžová

Slaďte šedou barvu s bílou

Tahle dvojice je neskutečně elegantní. Pokud vytváříte outfit, ve kterém můžete strávit celý den v práci za přepážkou a udělat dojem, pak neváhejte a dejte k sobě bílou a šedou. Obě dvě barvy jsou nadčasové a nesmírně moderní. Společně vytváří pěkný kontrast, do kterého se okamžitě zamilujete.

Dejte dohromady šedou a černou

Nevíte, s čím kombinovat šedou? Pak není nad čím dlouho váhat: dejte jí dohromady s černou. Klasika v podobě černého odstínu se zkrátka hodí naprosto ke všemu, není se tak čemu divit, že si černá rozumí také s šedou. Jejich kombinace je hodně výrazná, takže počítejte s tím, že na sebe v davu strhnete pozornost. Komu by to ale vadilo?

Spojte šedou a růžovou

Jestliže hledáte romantický, ženský a něžný look, pak pro vás máme do třetice další tip, s čím kombinovat šedou. Naším posledním favoritem je růžová. Ideálně levandulová nebo jemná pastelová, ale chybu neuděláte ani tehdy, kdy šedou sladíte s křiklavě růžovou, se kterou budete vidět i v davu. Kombinace šedé a růžové je romantická, takže třeba na rande naprosto perfektní.