Další

Psí jména, která přitahují štěstí: má váš mazlíček jedno z těchto 6?

Psí jména, která přitahují štěstí: má váš mazlíček jedno z těchto 6?

Vztah mezi člověkem a psem je jedinečný i plný lásky. Pro mnoho majitelů psů je jejich čtyřnohý společník víc než jen domácím mazlíčkem, protože se stává členem rodiny a také nejlepším přítelem na celý život. Stojí tedy za to vybrat pro psího přítele jméno, které ponese pozitivní energii a mohlo by přitahovat štěstí. Souhlasíte s námi i vy?

Lucky

Začněme jménem, které je štěstím samo o sobě. Lucky můžeme z angličtiny přeložit jako „šťastný“, a proto může pojmenování našeho pejska přinést štěstí do našich životů.

Luna

Jméno Luna znamená „měsíc“ a ten je sám o sobě magický. Pokud tedy chcete, aby váš pejsek přitahoval štěstí, můžete vybrat právě toto jméno.

Zara

Vznešené jméno, jež do vašeho domu či bytu bude přinášet radost, štěstí a pozitivitu. Zara je volným překladem z arabštiny ve smyslu kvetoucí nebo květena.

Buddy

Buddy se stane vaším věrným parťákem a nejlepším přítelem člověka. Bude do vašeho obydlí přinášet věrnost a loajalitu.

Harmony

Pejsek se jménem Harmony může do vašeho domova i srdce přinést tolik potřebnou harmonii i klid na duši. Společně se svým zvířecím kamarádem si vytvoříte harmonické přátelství do všedních dnů.

Sunshine

Zvířecí přítel se jménem Sunshine bude doslova zářit na všechny strany. Jeho radostná a slunečná povaha bude natolik nakažlivá, že k vám do života přinese světlo a pozitivní energii.

Tipy pro lepší vztah se psem

Někdy může být složité navázat dobrý vztah se svým psem, a to i za předpokladu správně vybraného jména. Neztrácejte naději a snažte se chodit častěji na delší procházky nebo začněte s výcvikem, po kterém svého psa odměníte vhodnými pamlsky nebo psí hračkou, která ho zabaví i doma.

Naučte se rozeznávat signály, které váš pejsek vysílá a reagujte na ně. Samozřejmostí je nepoužívat žádné fyzické tresty, protože ztracenou důvěru je složité vrátit zpátky.