Horoskopy

Protikladná znamení zvěrokruhu: 6 vybraných dvojic

Protikladná znamení zvěrokruhu: 6 vybraných dvojic

Všeobecně známý fakt, že protiklady se přitahují, se možná neuplatní ve všech aspektech života. Jak fungují vztahy mezi protikladnými znamení? Přitahují se vůbec?

  • beran x váhy
  • býk x štír
  • blíženci x střelec
  • rak x kozoroh
  • lev x vodnář
  • panna x ryby

beran x váhy

Zatímco beran je velmi spontánní, váhy si potřebují všechno neustále promýšlet. To může způsobit menší konflikty mezi těmito znamení. V zásadě si ale mohou nabídnout vzájemně to, co ten druhý nemá, díky čemuž mohou vytvořit pár snů.

býk x štír

Zatímco býk je velký pragmatik, štíři jsou založení spíše emocionálně. Štír si ale na býkovi velmi oblíbí stálost, loajalitu a trpělivost. Býk si na štírovi naopak zamiluje zapálení, které má pro společné záležitosti. Společně mohou díky vytrvalosti býka a odhodlání štíra vybudovat impérium.

blíženci x střelec

Oba jedinci jsou velmi přátelští, ale umí si vždy také prosadit svoje. Střelec potřebuje na cestě za dobrodružstvím parťáka, který ho nebude svazovat a blíženec díky neustálému pohybu střelce bude mít neustále nové podněty k přemýšlení.

rak x kozoroh

Tohle je spojení, které nemůže fungovat snad nikdy. Ačkoliv jsou kozoroh i rak rodinně založení, kozoroh dokáže trávit čas v práci od rána do večera, rak bude kozoroha očekávat doma v osamocení. Rak bude na kozoroha vyvíjet příliš velký tlak, což kozoroh nikdy nedovolí.

lev x vodnář

Oba jedinci jsou velmi výrazní, nikdy si však vzájemně nepolezou do zelí, takže toto spojení může opravdu fungovat. Zatímco lev bude chtít upoutat pozornost, vodnář o to nikdy nebude stát a spíše pomůže lvovi zářit.

panna x ryby

Panna je až příliš racionální a pragmatická, aby mohla pochopit svět ryb. Zatímco panny se do ryb bezhlavě zamilují právě díky jejich empatické povaze, ryby se budou cítit vysávány neustálou kritikou panen, které rybám nikdy nedají to, co skutečně potřebují.