Horoskopy

Proměnlivá znamení: 4 pohyblivá znamení a co o nich musíte vědět

Proměnlivá znamení: 4 pohyblivá znamení a co o nich musíte vědět

Proměnlivá znamení jsou vždy ta, která ukončí poslední měsíc každého ročního období. Mluvíme tak o Blížencích ukončujících jaro, o Pannách ukončujících léto, dále také o Střelcích, kteří ukončují podzim a samozřejmě o Rybách ukončujících zimu. Co bystě o těchto znameních měli vědět?

Proměnlivá znamení zvěrokruhu

Proměnlivá znamení zvěrokruhu se dokáží přizpůsobit. Umí najít kompromis, jsou spontánní. Ovlivňuje je přechodová energie a ta na každé znamení působí jinak. Mezi proměnlivá znamení patří:

  • Blíženci
  • Panny
  • Střelci
  • Ryby

Blíženci

Blíženci jsou dvě osoby v jednom člověku. Nikdy tak nevíte, kterou z nich zrovna potkáte. Je to nevyzpytatelné znamení, ve kterém je leckdy těžké se vyznat. Na druhou stranu jsou ale tito lidé vtipní a komunikativní. Stávají se z nich výborní spisovatelé nebo novináři. Jejich proměnlivost se projevuje nejen v konverzaci, ale i ve způsobu myšlení.

Panny

Mezi proměnlivá znamení řadíme taky Panny, které patří mezi zemská znamení zvěrokruhu. Panny jsou známé svou pečlivostí, jsou to puntičkáři toužící mít vždy všechno naprosto perfektní a dokonalé. Jsou to lidé, kteří dokážou vést druhé, bývají skvělými trenéry a šéfy. Díky energii země, kterou čerpají, jsou to perfektní partneři pro život.

Střelci

Jestli Střelci něco umí, pak nadchnout ostatní do věcí, které chtějí dělat. Jinými slovy každého vtáhnou do hry, mají na to talent. Jde o ohnivé znamení, které se dlouho nezastaví na jednom bodě. Jsou to skvělí vůdci, kteří si dokážou podmanit své okolí. Nedávají si v životě jasný cíl, což je mnohdy matoucí a kolikrát po jejich boku nevíte, na čem vlastně jste.

Ryby

Lidé narození ve znamení Ryb jsou neskutečně empatičtí. Dokážou se vžít do citů druhých, často ale na svůj vlastní úkor. Vědí, jak pracovat s energií v situacích, ve kterých je druhým nepříjemně. Umí se dokonale přizpůsobit, snadno se ale nechají strhnout davem a tzv. pak plují s proudem. Ne vždy mají svůj vlastní názor.