Krása a módaVlasy

Prodloužení krátkých vlasů: 6 otázek a odpovědí, které musíte znát

Prodloužení krátkých vlasů: 6 otázek a odpovědí, které musíte znát

Uvažujete o prodloužení krátkých vlasů? Ještě než tuto proceduru podstoupíte a investujete peníze do nového vzhledu, najděte si pár minut na přečtení tohoto článku. Přinášíme vám v něm 6 otázek a odpovědí, které byste měli znát, zvažujete-li prodloužení krátkých vlasů.

Prodloužení krátkých vlasů – časté otázky a odpovědi

Pakliže se rozmýšlíte, jestli prodloužení krátkých vlasů chcete absolvovat nebo ne, možná vám náš dnešní článek pomůže se konečně rozhodnout. Tohle jsou otázky, na které byste měli znát odpověď:

  • Je prodloužení vhodné i pro jemné vlasy?
  • Jak dlouhé musí být vlasy, aby šly prodloužit?
  • Kolik pramenů je potřeba na prodloužení?
  • Bolí sundávání prodloužených pramenů?
  • Vyžadují prodloužené vlasy složitější péči?
  • Mohou se prodloužené vlasy stříhat a barvit?

Je prodloužení vhodné i pro jemné vlasy?

Máte krátké a ještě k tomu jemné vlasy? Pak se nebojte, i ve vašem případě je prodloužení možné. Je potřeba, aby bylo vlasů dostatek pro zakrytí pramenů v místě upevnění.

Jak dlouhé musí vlasy být, aby šly prodloužit?

Láká vás prodloužení krátkých vlasů, ale bojíte se, že je máte až příliš krátké na to, aby to vůbec šlo? Obecně se udává, že k prodloužení je potřeba mít vlasy dlouhé alespoň 7 centimetrů.

Kolik pramenů je potřeba na prodloužení?

Udává se, že minimálně 50. Záleží ale na tom, jak husté jsou vaše přírodní vlasy.

Bolí sundávání prodloužených vlasů?

Možná vás zaujalo prodloužení krátkých vlasů, ale od konečného rozhodnutí vás odrazuje vidina případné bolesti během jejich sundávání. Pak vás můžeme uklidnit, protože to nebolí – samozřejmě za předpokladu, že kadeřník postupoval správně.

Vyžadují prodloužené vlasy složitější péči?

Prodloužené vlasy si žádají vaši pozornost nejen z hlediska používání vhodné vlasové kosmetiky, ale i co se týče samotného zacházení s nimi.

Mohou se prodloužené vlasy stříhat a barvit?

Zvažujete prodloužení krátkých vlasů, ale zároveň přemýšlíte, jestli je možné vlasy stříhat, když se třeba po čase rozhodnete pro další změnu. I zde vás potěšíme, protože ano – prodloužené vlasy je možné stříhat i barvit.