Krása a módaVlasy

Příčesky na skřipci: 3 elegantní účesy, které s nimi vykouzlíte

Příčesky na skřipci: 3 elegantní účesy, které s nimi vykouzlíte

Elegantní účesy nejsou doménou pouze módních přehlídek, ale mohou být i krásným doplňkem pro každou ženu na každodenní bázi. Pokud jste hledali inspiraci na nový vzhled pro své vlasy, máme pro vás tři nápady na příčesky, které zaujmou svou jedinečnou elegancí.

Klasický drdol s pramínky

Pro klasičtější elegantní look je ideální zvolit klasický drdol s několika volnými pramínky, které ladně obkreslí váš obličej a dodají vám vzdušnost. Tento účes se snadno vytvoří i za pár minut a přesto působí sofistikovaně. Stačí se zaměřit na pevně utažený drdol a několik pramínků, které padají kolem ramen.

Romantický copánkový spletenec

Pro romantický a emotivní look je vhodný copánkový spletenec, který zdobí vaše vlasy jako koruna. Vytvořte tři volné copánky a spleťte je do spletenec, který nechte volně padat přes ramena. Tento účes přidává na půvabu a vkusu.

Vlnitý polodlouhý účes

Pro modernější a odlehčenější vzhled volte vlnitý polodlouhý účes. Vlasy lehce zkadeřte pomocí kulmy nebo žehličky a nechte je volně spadnout kolem ramen. Tento styl přináší do vašeho looku větší dynamiku a svěžest.