Horoskopy

Přetvařující se znamení: tyto 3 si držte od těla

Přetvařující se znamení: tyto 3 si držte od těla

Ukazujete druhých svou skutečnou tvář? Říkáte jim svůj skutečný názor bez ohledu na to, zda se jim bude líbit či nikoli? Jednáte s nimi vždy narovinu? Pak zřejmě nepatříte mezi ty, kteří přišli na svět v době, kdy obloze vládla přetvařující se znamení zvěrokruhu. Která to jsou a proč si na ně dát pozor si povíme v dnešním článku.

Lev

Pro Lvi je nejdůležitější dojem, který vzbuzují. Lpí na pozlátku vybudovaném kolem jejich osoby. Přetékají nezdravou sebedůvěru, která škodí nejen jim samým, ale také lidem v jejich okolí. Jsou sebestřední a nikdy vám neřeknou pravdu přímo do očí. Raději se snaží působit dojmem vašich kamarádů, zatímco vás za zády pomlouvají. Dejte si na ně pro jistotu dobrý pozor a svou důvěru jim nesvěřujte příliš snadno.

Štír

Lidé narození ve znamení Štíra patří tradičně mezi nejvíc znamení, která jsou nejvíc přetvařující se. Znamení zvěrokruhu jako je Štír vás bez mrknutí oka bodle do zad. Jen když se mu taková zrada bude hodit. Je těžké přetáhnout Štíra na svou stranu a dostat se do jeho blízkosti. Pokud se vám to ovšem povede, nemusíte se bát žádných nepředložeností. Přátele pravděpodobně nezradí, známí by se však měli mít každopádně na pozoru.

Ryby

Ryby jsou prazvláštní znamení. Tak zasněné a ponořené ve vlastním světě, že si jen těžko hledá cestu k jiným lidem. Jsou velmi citlivé, ale okolí jim často rozumí jen stěží. A proto možná lidé vnímají Ryby jinak, než si zaslouží. Lidé mají tendenci Ryby podceňovat jako slabé, to je však obrovská chyba. Ryba se dokáže dobře bránit.

Je nevyzpytatelná, stejně jako její chování. Stará se o ostatní, ale všeho s mírou. Pokud jí „šlápnete na ocas“, budete toho litovat. Na svůj trest si ale možná delší dobu počkáte. Zde totiž lépe, než u jiných znamení zvěrokruhu platí, že „pomsta nejlépe chutná za studena“.