Horoskopy

Potrefená znamení: s těmito 3 se rozhodně nudit nebudete

Potrefená znamení: s těmito 3 se rozhodně nudit nebudete

Někteří z nás nikdy nedospějí. Určitě i vy máte ve svém okolí někoho, kdo je stále jako dítě. S těmito lidmi je legrace, nezkazí žádnou zábavu a nikdy se s nimi neudíte. Povídáme se na potrefená znamení zvěrokruhu. Nepatříte náhodou mezi ně?

Potrefená znamení zvěrokruhu

U některých lidí se někdy pozastavíme nad tím, že jsou stále jako malé děti, i když už jsou dávno dospělí. Na jednu stranu není na škodu umět si život užívat, ale ne nadarmo se říká, že se nic nemá přehánět. Poznejte potrefená znamení a zjistěte, jestli náhodou nejste mezi nimi.

  • Blíženci
  • Střelec
  • Vodnář

Blíženci

Jestli o někom můžeme říci, že je opravdu jako dítě, které ještě nedospělo, pak je to určitě někdo, kdo se narodil ve znamení Blíženců. Tito lidé jsou v kolektivu oblíbení, protože jsou pro každou legraci a zábavu tedy rozhodně nikdy nezkazí.

Blíženci jsou dvě osoby v jedné. Může se tedy stát, že mezi nimi „přepnou“ během chvíle. Bohužel se tak můžete ocitnout v situaci, kdy se Blíženec v jednu chvíli baví a je samá legrace, ale vzápětí během mrknutí oka je pěkný protiva. To už je úděl Blíženců.

Střelec

Mezi potrefená znamení zvěrokruhu patří také Střelec. O těchto lidech je známo, že jdou do všeho po hlavě a jen tak nějakou výzvu nevynechají. Jsou to lidé, kteří se s chutí pustí i do věcí, na které by si ostatní znamení netroufla.

Bohužel i tahle jejich potrefenost má své „ale“. Střelci často daleko dříve jednají, nežli přemýšlí. A jejich rozvernost se někdy projeví tím, že udělají nějakou hloupost.

Vodnář

Vodnáři jsou jako děti i v dospělém věku. Sice se převážnou část svého času straní okolí, protože mnohem raději tráví čas sami se sebou, ale když už přeci jen vyrazí do společnosti, pak to stojí za to. Je s nimi legrace.

Škoda u tohoto znamení je ta, že nechtějí do společnosti příliš často. I když je s nimi zábava, jejich okolí si jí příliš neužije, protože tráví hodně času doma.