Krása a módaVlasy

Přeliv zimní slunce: komu sluší a TOP produkty roku 2024

Přeliv zimní slunce: komu sluší a TOP produkty roku 2024

Přeliv na vlasy je skvělý pomocník, pokud toužíte po lehké změně své barvy. Mnoho značek nabízí přelivy v celé řadě odstínů, a proto si může každý vybrat právě takový, který mu sedí. Navíc oproti barvám obsahují přelivy často pestrou škálu pečujících látek, díky nimž zanechají vaše vlasy lesklé, hebké a plné života. Přeliv zimní slunce však nesluší každému. Zjistěte, zda je vhodný právě pro vás!

Komu sluší přeliv zimní slunce

Odstín zimní slunce patří spíš mezi teplejší blond odstíny a jako takový se hodí zase hlavně pro teplé barevné typy. To znamení, že zimní slunce je pro vás to pravé, pokud je váš barevný typ podzim nebo jaro. Zcela ideální je zimní slunce pro světlý jarní typ. Ten se vyznačuje přirozeně světlým odstínem vlasů, modrýma, zelenýma či světle oříškovýma očima a jemně broskvovou pletí. Vhodný je také pro jemný podzimní typ, který vypadá na první pohled velmi podobně, jen s tím rozdílem, že pleť má více béžový nádech.

Tipy na krásné přelivy

Semi-permanentních barev, přelivů na vlasy, je v našich drogériích obvykle poměrně omezený výběr. Lepší uděláte, pokud se obrátíte na e-shopy. Internet v tomto směru nabízí o mnoho lepší možnosti. Výjimkou, kterou najdete ve většině našich drogérií, jsou barevné šampony z řady Palette od značky Schwarzkopf. Balení vás vyjde kolem sedmdesáti korun a takový perleťově plavý odstín č. 315 stojí rozhodně za vyzkoušení!

Zajímavou možností je rovněž barvící maska s argonovým olejem od značky TRESemmé. Zejména odstín Light Blonde by vám mohl udělat radost. Na e-shopu Notino.cz najdete také vyživující tónovací masku 3v1 Toner Shot Blonde Golden Honey od značky Revolution Haircare, která by vám v žádném případě neměla uniknout. Stojí sice o něco víc, vydrží vám ovšem velmi dlouho.