Horoskopy

Přehnaně hodná znamení: Tyto 3 se pro ostatní roztrhnou, patříte mezi ně?

Přehnaně hodná znamení: Tyto 3 se pro ostatní roztrhnou, patříte mezi ně?

Jste k ostatním vždy milí, nebo naopak hrubí? Naše znamení zvěrokruhu do značné míry ovlivňují také naši osobnost. V tomto článku se dozvíte, která znamení patří mezi ta nejhodnější a která si naopak s ostatními neberou servítky.

Beran (20.března – 20.dubna)

Osobnost berana bývá přirozeně impulzivní. Někdy jim slova sama vyskakují z úst, aniž by se pořádně zamysleli nad tím, co říkají a zda dotyčnému neublíží.

Býk (20. dubna – 21. května)

Býci jsou přátelské, milé, tolerantní a trpělivé osobnosti – ale není tomu tak vždy. Jejich podlost pramení z jejich tvrdohlavé povahy. Když se tyto přirozené vlastnosti dostanou do extrému, může se tvrdohlavý býk stát až děsivě zlým a hrubým.

Blíženci (21. května – 21. června)

Blíženci mohou být jak milí, tak i velmi hrubí – záleží na jejich náladě. Snadno je cokoli omrzí a říká se, že mají několik osobností – záleží tedy na tom, se kterou z nich se zrovna potkáte.

Rak (21. června – 23. července)

Zpočátku mohou raci působit odtažitě a odměřeně, ale ve skutečnosti jsou obdařeni bezmezným soucitem a péčí o své blízké.

Lev (23. července – 23. srpna)

Jejich přístup „já na prvním místě“ může bohužel někdy vypadat tak, že své vlastní potřeby považují za důležitější než potřeby druhých.

Panna (23. srpna – 23. září)

Osobnost panny nemusí být příliš výrazná, nicméně jejich velkorysost je skutečně to, co je dělá tak výjimečnými.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou nejhodnější znamení zvěrokruhu ze všech. Vynakládají velké úsilí na to, aby byly ke všem milé. Jsou to vyrovnaní lidé, kteří se vždy snaží udržet mezi lidmi mír. Proto lidé narozeni ve znamení vah vynikají zejména na vedoucích pozicích – nikdy nejsou na členy svého týmu hrubí a chtějí za každou cenu udržet na pracovišti rovnost a příjemné prostředí.

Štír (23. října – 22. listopadu)

Štíři jsou nejzlejší znamení zvěrokruhu. Svým chováním vám dají najevo, že s vámi nejsou spokojeni. Nebudou se ani dvakrát rozmýšlet, než vás začnou ignorovat či dokonce citově vydírat.

Střelec (22. listopadu – 22. prosince)

Osobnost Střelce je velmi otevřená a dobrodružná. Střelci chtějí žít naplno, což znamená, že jednoduše nemají čas na zlobu a konflikty s ostatními.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou velmi spořádaní, rozumní a zodpovědní, a proto nesnášejí, když lidé nedodržují jejich pravidla. Pokud si s někým nesednou, nedělá jim problém dát jim to velmi drsně najevo.

Vodnář (20. ledna – 19. února)

Vodnáři nesnášejí konflikty a dramata. Nedokáží na druhé ani zvýšit hlas, natož být hrubí či vulgární. Jejich osobnost je tak laskavá a mírumilovná, že se může stát, že je budou ostatní lidé zneužívat.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby se rády chovají k ostatním hezky, protože mají pocit, že dělají druhým lidem dobře. Jsou nejen milé, ale také nesobecké a ochotné pomáhat potřebným.