Horoskopy

Povrchní znamení zvěrokruhu: 6 nejpovrchnějších znamení

Povrchní znamení zvěrokruhu: 6 nejpovrchnějších znamení

Vnímání vzhledu a peněz mohou někteří upřednostňovat před duševní krásou. A ještě aby ne, když dnešní svět sociálních sítí je jen o dokonalostech života, po kterých většina z nás touží. Která znamení se nechají zlákat povrchními věcmi?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev, který vždy touží po maximální pozornosti si myslí, že pozornost si získá luxusem. Vyhledává tedy zcela pochopitelně i pro své vztahy lidi, „kteří něco znamenají“. Jakmile jim ale nebude dopřáno to, co budou chtít, nebo vás vycucnou, okamžitě od vás dají ruce pryč a půjdou o dům dál.

Blíženci (22. května – 21. června)

Lidé narození ve znamení blíženců jsou povrchní, pokud jde o vztahy. Vzhledem k tomu, že blíženci mají mnoho přátel a přelétávají od jedno k druhému, nikdy své vztahy příliš neprohloubí. Jejich přátelství jsou tedy spíše povrchní.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny milují dokonalost ve všech směrech, a protože patří mezi nejupřímnější znamení, nezdráhají se to dát ani najevo. Klidně budou na potkání rozdávat nevyžádané rady ohledně vzhledu, kariéry nebo vztazích.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy dělají přesně to, co od nich společnost očekává. Jsou posedlé nejen svým vzhledem, ale také tím, co si o nich lidé myslí. Lidé narození ve znamení vah jsou natolik povrchní, že si dokonce i partnery vybírají podle toho, co jim mohou nabídnout po materiální stránce, nikoli po emoční stránce.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani si jdou tvrdě za svými cíli, kterých se jim daří poměrně úspěšně dosahovat. Problém se ale projevuje, když o svých úspěších mluví. Povrchnost berana spočívá v tom, že není dostatečně pokorný a v konverzacích se svými úspěchy vychloubá.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci milují luxus. Ať už jsou to drahé dovolené, jídlo nebo cestování, vždy musí být vše tip top. Aby tyto zážitky nezažívali sami, musí k sobě mít adekvátní přátele a partnery. Nečekejte, že by se se býk bavil s někým, kdo není krásný a bohatý tak, jako on.