Horoskopy

Neopatrná znamení zvěrokruhu: TOP 3 průšviháři

Neopatrná znamení zvěrokruhu: TOP 3 průšviháři

Říká se, že s poctivostí nejdál dojdeš, avšak dle našeho názoru nejdále dojdete spíše o opatrností. Ta byla některým lidem dána přirozeně do vínku a někteří by ji jen těžko pohledali. Kdo se však řadí mezi nejvíce neopatrná znamení zvěrokruhu podle astrologie? Představujeme vám 3 TOP průšviháře na základě typických charakteristických vlastností!

Lev (22. července – 23. srpna)

Lvi patří mezi ohnivá znamení zvěrokruhu a jejich žár s sebou nese také neopatrnost při důležitých životních rozhodnutích. Mnohdy chybují, jednají příliš impulzivně a bez rozmyslu.

Rada pro neopatrné Lvy? Každopádně dvakrát měř a jednou řež! Před každým důležitým rozhodnutím dvakrát přemýšlejte a zhodnoťte veškeré důsledky z toho plynoucí, abyste se nespálili a nespadli rovnýma nohama do průšvihu…

Beran (21. března – 19. dubna)

Málokde byste našli tak soutěživé jedince jako právě ty, kteří se narodili ve znamení Berana. Jejich touha po vítězství však s sebou nese také jistý risk a neopatrnost, což ne vždy musí znamenat právě úspěch. Rohy Berana mnohdy dokážou být sice ostré, avšak důsledky plynoucí z jejich neopatrnosti doslova likvidační.

Rada pro neopatrné Berany? Jestliže váháte při rozhodování a chcete se zároveň vyhnout průšvihům, začněte trénovat svou trpělivost a nežeňte se za vším za každou cenu.

Střelec (22. listopad – 21. prosinec)

Máte ve svém okolí Střelce nebo vy sami jste se narodili v tomto znamení? V tom případě víte, že nuda je slovo, které Střelec za celý život pravděpodobně nikdy nepozná. Střelci jsou milovníci dobrodružství, cestování a poznávání nových míst. A s tím jde ruku v ruce také neopatrnost.

Rada pro neopatrné Střelce? Před cestováním do vzdálených zemí mějte v notýsku seznam nejbližších doktorů, nemocnic a pohotovosti. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám tato informace bude hodit!