Horoskopy

Pohádkáři podle znamení: 3 znamení, která si pořád vymýšlí

Pohádkáři podle znamení: 3 znamení, která si pořád vymýšlí

Upřímnost je v lidských vztazích nade vše, ale rozhodně to neplatí u těchto znamení. Tito si neustále vymýšlejí, jen aby byli zajímavější nebo zakryli nějaké své nedostatky. Která ze znamení zvěrokruhu mají předpoklad dělat se lepšími, než ve skutečnosti jsou? Známe odpověď!

  • rak
  • lev
  • blíženci
  • štír
  • váhy

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Jedinci ve znamení raka jsou velmi přecitlivělí a snaží se neustále vzbuzovat lítost. Díky tomu dokáží svůj problém zveličovat až do té míry, kdy začnou nestydatě lhát a celou záležitost nafukovat. Občas řeknou něco velmi necitlivého, ale budou tvrdit, že nikdy nic takového neudělali.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Ačkoliv lvi nejsou příliš dobří lháři, lžou, jak když tiskne. Obzvláště pokud ve společnosti chtějí vypadat lépe, než ve skutečnosti jsou. Lhaní je také jejich obranou, pokud by měl být nějaký problém být příčinou toho, že už nebudou ve společnosti oblíbení.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení blížence, si velmi zakládají na tom, že jsou ve společnosti oblíbení. Své zábavné historky často přikrášlí, aby zněli ještě zábavněji. Současně nedokáží čelit konfrontacím, takže se velmi často přetvařují a nikdy neví, co si skutečně blíženec myslí.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Štíři patří mezi nejlepší lháře, díky čemuž jsou poměrně nebezpeční. Své lži vrství na sebe, ale jsou uvěřitelné do nějaké chvíle. Lžou o všem, co se jim v životě děje, protože nechci ukázat svou zranitelnou stránku.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Jedinci narození ve znamení vah jsou lháři jen proto, že nesnesou konfrontaci, a chtějí se za každou cenu vyhnout jakémukoliv konfliktu. Ne, že by si své pohádkářství užívali, ale je to pro ně lepší než naroušení rovnováhy ve vztahu a jejich životě.