Horoskopy

Nesamostatná znamení: 4 jedinci, kteří se spoléhají na druhé

Nesamostatná znamení: 4 jedinci, kteří se spoléhají na druhé

Dokážete se v životě postarat sami o sebe? Spolehnout se sami na sebe? Nebo k sobě někoho potřebujete? Patříte mezi nesamostatná znamení zvěrokruhu, která se díky své neschopnosti postavit se na vlastní kolena pořád na někoho spoléhají?

4 nesamostatná znamení zvěrokruhu

Zatímco pro některé je skoro až přirozené, že se osamostatní a začnou jet tzv. sami na sebe, jiní to jednoduše nedokážou. Někteří proto, že jsou až příliš pohodlní a jiní zase proto, že to neumí. Představme si teď nesamostatná znamení zvěrokruhu.

  • Ryby
  • Vodnář
  • Blíženci
  • Rak

Ryby

Ryby jsou sice snílci, kteří často z reality utíkají do svého vymyšleného světa, ale jsou to zároveň lidé, kteří mají neustálou potřebu pomáhat druhým. Jsou velmi citliví a neumí si představit, že by vedle sebe neměli někoho, komu by nemohli pomáhat. Stávají se závislými na lidech okolo sebe, často pak působí nesamostatně. Nemyslí to ale špatně.

Vodnář

Mezi nesamostatná znamení zvěrokruhu patří také lidé narození ve znamení Vodnáře. V tomto znamení se často rodí tzv. mamánci, kteří se spoléhají na to, že se o ně maminka postará. S rodiči tak často žijí ještě v dospělosti, z pohodlnosti odmítají vylétnout z hnízda a postavit se na vlastní nohy. Jsou v tomto ohledu hodně vyčůraní.

Blíženci

Blíženci se sice dokážou postarat sami o sebe, nejsou tak ale spokojení a tohle odhodlání jim nikdy příliš dlouho nevydrží. Je to proto, že se v nich perou dvě osobnosti. Jedna je příliš hrdá na to, aby si řekla o pomoc někomu jinému, proto se spoléhá jen sama na sebe. Jenže ta druhá si nevěří a chce pomoc od někoho dalšího. S Blíženci je to jako na houpačce.

Rak

Raci jsou to nejcitlivější znamení zvěrokruhu vůbec. Jsou nesamostatní proto, že se chtějí neustále o někoho starat. Často to dokonce přehání, jejich starostlivost je někdy až moc. Nemůžou si ale pomoci, jsou už prostě takoví. Nedokážou se životem prodírat sami, někoho k sobě potřebují.