Krása a módaMóda

Podzimní bundy pro baculky: Které kousky vás opticky zeštíhlí?

Podzimní bundy pro baculky: Které kousky vás opticky zeštíhlí?

Existuje tolik různých stylů bund pro baculky, že je až těžké poznat, která je pro vás ta pravá. V tomto článku se podíváme na nejrůznější styly podzimních bund, které vás jistě udrží v teple a stylové po celou sezónu!

Kožený shacket

Pokud se v myšlenkách vrátíte zpět do roku 2020, košilové bundy neboli shackety byly na vrcholu popularity. Přesuňme se ale zpět do roku 2023 a trend shacketových bund stále pokračuje. Tentokrát však v koženém provedení. Nebo přinejmenším v provedení umělé kůže. Kožené shackety jsou stylem, který načerpal inspiraci v 90. letech a období Y2K. Nejedná se o klasický střih, ale tento typ bundy je volný, takže skryjí nedostatky. Dalším plusem je ten, že je tato bunda velice pohodlná a dají se pod ní nosit další vrstvy.

Klasická parka

Klasická parka je dalším typem podzimní bundy, který zůstává i nadále velice trendy. Parka je univerzální oděv, který se snadno kombinuje a hodí se jak pro chladné období, tak pro jaro. Tento oděv v moderním a praktickým střihu se dodává ve specifické barevné škále barev, jako je khaki, černá, třešňová, hnědá nebo béžová. Můžete se také rozhodnout pro parku s army potiskem, kterou můžete zkombinovat s párem bot a džínami.

Černá prošívaná bunda

Výběr teplé a kvalitní podzimní bundy by neměl znamenat, že musíte obětovat styl. S černou prošívanou bundou, která je doplněna o pásek neuděláte krok vedle. A krom toho, že je hřejivá, je také skvělou rovnováhou mezi módou a funkčností. K dalším plusům této bundy patří také její neutrální barva, protože všechny ženy vědí, že černá zeštíhluje. A navíc pásek v pase vám dotvoří figuru přesýpacích hodin, takže se nebudete muset obávat, že byste v prošívané bundě působily neforemně.

Džínová bunda

Zase ten denim! Slyšeli jste někdy, že by nikdy nevyšel z módy? Jasně, že ne. Denim je totiž materiál, který je nadčasový a umí být i stylový. Proč si tedy nepořídit stylovou denimovou bundu? Ať už zateplenou nebo ne, denimová bunda sluší i baculkám. Stačí se porozhlédnout jen po dobře padnoucím střihu a barvě. Stylově bude vypadat světle modrá džínovina, ale i tmavší. Na podzim byste se však měli raději vyvarovat pastelových barev, které se hodí spíše pro jarní měsíce.