Horoskopy

Jaký pes se ke mně hodí podle horoskopu: 12 plemen pro každého

Jaký pes se ke mně hodí podle horoskopu: 12 plemen pro každého

Jste psí milovníci a neumíte si bez těchto chlupáčků představit život? Prozkoumejte s námi, jaké plemena se hodí k různým znamením zvěrokruhu.

Sportovně založení Berani a elegantní Býci

Berani se rádi ujímají vedení, podnikají různá dobrodružství a jsou velice tvrdohlaví. Proto se k Beranům hodí plemeno border kolie, která miluje pohyb stejně jako on. K Býkům se hodí afgánští chrti, kteří dávají pozor, koho si pouští k tělu. Představují určitou eleganci, a to samé vyzařuje ze sebe i Býk.

Společenští Blíženci a rodinou posedlí Raci

  • Blíženci – jsou známí tím, že milují společnost a rádi komunikují. Stejně naladění jsou labradoři. Ti se dokážou přátelit s úplně každým stvořením.
  • Raci – k Rakům se velice hodí bišonci. Obecně jsou považování za bezproblémové plemeno pro rodiny.

Šarmantní Lvi, puntičkářské Panny a klidné Váhy

Každý Lev by si měl pořídit mopse. Mopsi své páníčky milují, a ačkoli mají svou hlavu, jsou jim naprosto oddaní. Pro Panny je vhodným plemenem pes lvíček, což je velmi spokojené, nenáročné a přátelské stvoření. Nelíná a je pořádkumilovné. Váhy si oblíbí anglického setra, jehož lovecká povaha pomůže Váhám ve chvílích, kdy si nedovedou vybrat.

Štíři jako ochránci, přátelský Střelec a klidní Kozorozi

Štíři společně se svým psím kamarádem rádi dělají dojem. Takový pyrenejský horský pes okouzlí všechny kolem a rád ochrání své lidi stejně jako Štír. Střelci milují legraci a je pro ně ideálním společníkem zlatý retrívr, který to má podobně. Klidní a rezervovaní Kozorozi k sobě potřebují klidného psa. Právě proto se pro ně bude hodit nesmírně inteligentní a snadno cvičitelný velký knírač.

Živí Vodnáři a nesobecké Ryby

  • Vodnáři vedle sebe potřebují hodně živého pejska s vlastní osobností, který je bude bavit právě tím, že se nechová podle jejich očekávání. Dobrou výzvou by pro ně mohl být australský ovčák.
  • Obětavé Ryby k sobě potřebují psa, který bude naopak vždycky k dispozici jim. Ideální jsou pro ně bernardýni.