Krása a módaMóda

Podvazky pod šaty: proč a kam je v roce 2024 nosit

Podvazky pod šaty: proč a kam je v roce 2024 nosit

Podvazky pod šaty mají mnoho výhod. Přestože možná nepatří mezi kousek, který má v šatníku každá moderní žena, existují situace, v nichž je jejich nošení skutečně žádoucí. Zejména pokud se rozhodnete obléct objemné šaty s upnutým korzetem, jsou pro vás podvazky vhodné. Korzet totiž obvykle sahá až k bokům, a proto silonky vedoucí do pasu lze sundávat na toaletě jen velmi obtížně. „Práce“ s podvazky je v tomto směru o mnoho snazší.

Na svatbě jako když najdete

Podvazky zároveň zajistí, že vše zůstane na svém místě. Představte si, že jdete v kostele uličkou ke svému vyvolenému a najednou cítíte, že vám sjíždí „samodržící“ punčocha. To jednomu ale umí přidělat pár vrásek! Navíc uvidíte, jak váš partner večer podvazky obdivně ocení.

Pomohou vám vytvarovat postavu

Podvazky nejsou jen krásný sexy kousek, přestože tak bývají v poslední době často prezentovány. Mohou se ovšem stát i velmi praktickou součástí vašeho šatníku. Některé typy vám totiž pomohou hezky vytvarovat boky a dosáhnout vytoužených tvarů. Například Dámský stahovací podvazkový pás Naturana 2023 v tělové barvě je velmi kvalitní a seženete jej ve velikostech od 75 do 105. Vyjde vás na necelých osm set korun, při správné údržbě si jeho „služeb“ ale můžete užívat mnoho let.

Dbejte na správný typ i velikost

Výběr správné velikosti je nesmírně důležitý. Příliš velké podvazky vám budou sjíždět, příliš malé vám zase nehezky „přeříznou“ a vytvoří vám nevzhledné faldy. Jestliže je navíc vaším cílem nosit podvazky pod šaty, upřednostněte raději funkci nad estetikou. Krajky jsou sice velmi sexy, zejména pod jemnějšími tkaninami ale prosvítají, a proto by každý hned na první pohled odhalil, co se pod vašimi šaty ukrývá. A to není v žádném případě žádoucí.