Krása a módaMóda

Pletené šaty pro plnoštíhlé: 3 místa, kde je nejlépe pořídit!

Pletené šaty pro plnoštíhlé: 3 místa, kde je nejlépe pořídit!

Blíží se podzim a spolu se žloutnoucím listím a dýňovým latte si budeme moct všichni brzy užívat i krásnou pohodlnou podzimní módu. A co je pohodlnější než se zachumlat do pleteného svetru? Zachumlat se do pletených šatů! Vlněné a kašmírové šaty získávají v posledních letech na oblibě a není se čemu divit. Kvalitní materiály jsou čím dál dostupnější. Kvalitní kašmírové šaty, které vám vydrží celý život totiž seženete i v řádu tisíců. A to i v plnoštíhlé variantě!

Hodí se pletené šaty pro plnoštíhlé ženy?

Ano! A často jde o mnohem lepší volbu než kalhoty a svetr, který je už z principu objemný a nějaké to kilo vám spíš přidá, než ubere. Naopak pletené šaty jsou skvělé. Umí krásně vytvarovat postavu a pokud si k nim pořídíte i dobře padnoucí punčochy, budete krásná a elegantní celý den. Nemusíte se však bát žádného nepohodlí, budete jako v pohodlném pyžamku!

Kde koupit pletené šaty pro plnoštíhlé?

Pokud pod pojmem „plnoštíhlá“ myslíte velikost XL či XXL, můžete zabrousit prakticky kamkoli. Většina obchodů, které na českém trhu fungují mívá rozsah velikostí až právě do velikosti XXL. Potřebujete-li větší, může to být trochu oříšek.

Vinted

Zkuste se podívat na Vinted! Pletené šaty prodává mnoho lidí a nákupem z druhé ruky ušetříte nejen svou peněženku, ale i životní prostředí. Na tomto portále vám vyjdou kašmírové šaty na pár stovek a vlněné můžete sehnat třeba jen za dvě. Musíte umět dobře hledat a především používat „tlačítko“, které vás ochrání před podvodníky!

Zalando Lounge

Zalando Lounge je podobně výhodný prostor, kde najdete pletené šaty pro plnoštíhlé. Možná si budete muset pár týdnů počkat na vhodnou kampaň, rozhodně se vám to ale vyplatí. Vybrané kousky navíc můžete snadno vrátit, pokud vám nesednou.

E-shopy

Zejména pokud potřebujete těch „X“ před „L“ o něco víc, zaměřte se raději na e-shopy než na kamenné obchody. V dnešní době už není nijak těžké objednat si domů několik velikostí od každého kousky, a ty nepadnoucí potom vrátit. Podívejte se například do nabídky Answear či About You a uvidíte, že si určitě vyberete!