Krása a módaMóda

Plavky pro větší bříško: jak vybrat ty pravé?

Plavky pro větší bříško: jak vybrat ty pravé?

Ne každá žena je spokojená se svou postavou. Některé se nelíbí větší zadeček. Další trápí povislá ňadra. Jiné řeší kulatější bříško. Každá na sobě máme něco, s čím nejsme tak úplně spokojené a tehdy hledáme řešení, jak tyto nedostatky zakrýt. Hledáte plavky pro větší bříško, které schovají vaše nedokonalosti, a vy se v nich budete cítit skvěle? Poradíme vám se správným výběrem.

Jak vybrat plavky pro větší bříško?

Je jedno, jestli jste od přírody kulatějších proporcí, nebo máte po porodu a vaše tělo už není, co bývalo kdysi. V každém případě se nemusíte stydět. Jste, jaká jste, na to je třeba myslet a přijímat se přesně takhle.

Léto se blíží a vy možná řešíte, co budete nosit k vodě. Hledáte plavky pro větší bříško, ale vlastně nevíte, co si vybrat. Jak zamaskovat části těla, na které nejste zrovna dvakrát pyšné?

  • Vybírejte vyšší spodní díl plavek
  • Vyzkoušejte tankiny
  • Dejte přednost jednodílným plavkám

Vyšší pas u spodního dílu plavek

I ženy s větším bříškem touží nosit dvoudílné plavky. A víte co? Upírat si je nemusíte. Stačí, když si vyberete model, u kterého bude vyšší pas u spodního dílu. Jinými slovy potřebujete kalhotky sahající až k pupíku. Hravě tak zamaskujete třeba povolnější bříško (nebo také případné strie).

Tankiny jsou pohodlná možnost

Pokud hledáte plavky pro větší bříško, nechcete své nedokonalosti prezentovat před zraky ostatních a zároveň se chcete cítit pohodlně, vsaďte na tankiny. Tankiny jsou vlastně dvoudílné plavky, u kterých horní díl připomíná tílko. Horní díl je delší, takže šikovně schová celé bříško. U spodního dílu je pak na výběr vícero střihů – od klasických kalhotek, přes kalhotky s vysokým pasem i nohavičkami.

Nestyďte se nosit jednodílné plavky

Jednodílné plavky rozhodně nevyšly z módy, ba spíše naopak. Navíc vám dávají možnost oklamat okolí. Jak? Na trhu seženete plavky se zeštíhlujícím efektem. Jsou speciálně střižené a tvarované tak, aby schovaly nedokonalé partie, a vy jste se i u vody cítily skvěle.