Krása a módaMóda

Outfit s košilí pro ženy: nápady pro rok 2024

Outfit s košilí pro ženy: nápady pro rok 2024

Košile je klasickou součástí mužského šatníku již velmi dlouho, do toho ženského se však stále dostává poněkud váhavě. Můžete s ní přitom vykouzlit velmi elegantní i praktické outfity, které se hodí na mnoho příležitostí.

Pánskou košili do práce? Rozhodně!

Pánské košile mají klasický střih a oproti dámským nebývají vypasované. Proto se v nich i my dámy cítíme poněkud uvolněněji. Outfit s košilí pro ženy vyčarujete snadno, je však nutné volnější vršek doplnit úzkými kalhotami nebo pouzdrovou sukní. Jinak byste ve svém modelu mohla vypadat jako dítě, které ukradlo oblečení rodičům, a to nepůsobí zrovna profesionálně. Nemyslíte?

Na rande v jeho košili

Pokud je váš partner o dobrých pár centimetrů vyšší, zkuste mu sáhnout do skříně a nějakou jeho košili si vypůjčit. Takzvané oversized střihy v dnešní době velmi letí. Pokud si ohrnete rukávy k loktům a v pase košili přepásáte vhodným páskem, vytvoříte tak jednoduché ale roztomilé šaty.

Jen pozor, aby nebyly příliš krátké! Svůj model doplňte o boty s plochou podrážkou, jelikož podpatky by vaše už tak krátké šaty opticky ještě zkrátily.

I na výletech najde košile široké uplatnění

Zejména v dnešní době tolik oblíbené flanelové košile mají široké upotřebení i na poli volnočasové módy. Mají totiž mnoho praktických výhod. Díky svému materiálu zahřejí a jsou příjemné na těle. Košile mohou být navíc vyrobené i z velmi jemné látky, a proto se hodí na procházky do přírody.

Zkuste si na sebe vzít třeba takovou lehkou lněnou košili a uvidíte, jakou službu vám udělá. Ochrání vaši kůži před sluníčkem, ale nebudete se v ní zbytečně vařit. Doplňte ji jen o kraťasy, tílko nebo tričko s krátkým rukávem a sportovní boty a volnočasový outfit s košilí pro ženy je na světě.