Krása a módaMóda

Plavky pro malá prsa: 4 styly pro optické zvětšení prsou

Plavky pro malá prsa: 4 styly pro optické zvětšení prsou

Nemáte rády malá prsa a bojíte se, že v plavkách nevyniknete? V tomto článku vám přiblížíme kouzlo stylů s vycpávkami a kosticemi až po chytré tvary popruhů. Dobrou zprávou je, že při výběru bikin máte dost velkou výhodu, protože lze vyzkoušet i odvážnější styly.

Podle čeho vybírat plavky

Nejčastější chybou je, že se zaměřujete na velikost, kterou si myslíte, že nosíte než na velikost, která vám sedí. Na ohlávce, braletce, jednodílném a dalším není nic co by vylučovalo menší prsa jelikož každá značka má svůj specifický střih. Na místo košíčků, které nenaplníte tak se soustřeďte na hluboké výstřihy a více odhalenější plavky.

Bikiny s lehkou podšívkou a kosticí

Pokud chcete nabudit dojem většího poprsí? Vrch bikin obsahuje kostice na podporu zvednutí, s lehce lemovanými polstrovanými košíčky. Velkou výhodou jsou výše zmíněné podpůrné kostice a hlavně nastavitelná ramínka. Ovšem vše má své plusy i mínusy a tento typ plavek může být pro někoho těsný a nepohodlný.

Trojúhelníkové bikiny

Pohodlí vládne světem, a tak každý z nás si představujeme jak plaveme a nic nás na hrudi nesvírá. Trojúhelníkové vrchy jsou lehké, mají nastavitelná ramínka a hlavně jsou stále v módě. Tento styl nikdy nevyjde z trendů a bude se držet minimálně ještě několik let.

Čtvercové „Sportovní“ bikiny

Top střižený do čtvercového tílka je velmi dokonalou volbou pro menší velikosti košíčků, navíc vytváří sportovnější siluetu postavy. Nejlepší je s kalhotkami odpovídajícím vysokým střihem a vysokým pasem.

Nabíraný výstřih V

Nádherný volánkový detail přitahuje pozornost na všechna správná místa a pěkně orámuje oblast hrudníku. I zde jsou popruhy nastavitelné a díky tomu se plavky přizpůsobí vašemu tělu.

Shrnutí

Není nutno se stydět za malá prsa, když dokážeme i z malých krásek vykouzlit královny na bazéně nebo u moře. Ať už si vyberete styl trojúhelníků, nabíraný výstřih V nebo sportovní bikiny, tak nikdy nezapomínejte, že plavky vám musí sedět.