Horoskopy

Paličatá znamení: TOP 5 nejtvrdohlavějších znamení

Paličatá znamení: TOP 5 nejtvrdohlavějších znamení

Když si lidé narození v těchto znameních vezmou něco do hlavy, téměř s jistotou se jim to podaří realizovat. Která znamení zvěrokruhu jsou nejpaličatější?

Beran

Jedinci narození ve znamení berana jsou jedni z nejtvrdohlavějších znamení vůbec. Občas jim trvá, než se rozhodnou a zvažují všechny možnosti, ale to se děje v tak krátkém časovém úseku, že to běžná člověk ani nezaznamená. Jednají rychle a jakmile se jednou rozhodnou, jdou si tvrdě za svým. I za předpokladu, že je to ta těžší cesta.

Lev

Lvi nejsou sice nejdou hlavou proti zdi tak, jako například berani, ale za to jsou velmi přímí. Jejich paličatost spočívá v jejich vedení kolektivu a celkově v přístupu k jejich týmové spolupráce. Jsou přesvědčení o tom, že vše dělají bezchybně a hází vinu na ostatní. Odmítají ustoupit i pokud se ukáže, že udělali skutečně chybu.

Panna

Ačkoliv jsou jedinci narození ve znamení panny spíše tiché povahy, jsou velmi tvrdohlavé. Ze své přirozené povahy jsou tiché, ale nemluví, když jsou naštvané a tichou domácnost využívají jako prostředek k dosažení toho co chtějí. Pokud se panny odmlčí, znamená to také to, že pravděpodobně děláte něco, co se jim nelíbí.

Štír

Jedinci narození ve znamení štíra jsou velmi umínění. Pokud si něco zamanou, chtějí, aby to získali. Může to být například oblečení, doplňky nebo boty. Všechny tyto věci jsou pro ně jen zdánlivě nedosažitelné, protože udělají vše, aby je získali. Obdobně přistupují i k pomstě vůči lidem, kteří jim ublížili.

Kozoroh

Paličatost kozoroha souvisí s jeho ambiciózností. Jakmile zjistí, v jaké oblasti chtějí budovat kariéru, jdou si tvrdě za svým bez ohledu na to, koho po cestě za svým cílem ztratí, zradí nebo zničí. Nikdo mu nesmí stát v cestě.