Horoskopy

Kdo podle znamení nejvíce rozhazuje peníze: těchto 6 má pořád hluboko do kapsy

Kdo podle znamení nejvíce rozhazuje peníze: těchto 6 má pořád hluboko do kapsy

Patříte k lidem, kteří vždycky všechno utratí do poslední koruny? Nebo naopak každou korunu dvakrát otočíte, nežli ji do něčeho investujete? Kdo podle znamení nejvíce rozhazuje peníze? Máme jasno, že těchto 6 neudrží finance na uzdě!

Kdo podle znamení nejvíce rozhazuje peníze?

Kdo šetří, má za tři – tak tímhle heslem se následující šestice lidí rozhodně neřídí. Ba spíše naopak! Na peníze pohlíží jako na prostředek, jak si udělat radost. Chcete vědět, kdo podle znamení nejvíce utrácí? A jestli to náhodou nejste i vy?

  • Střelec
  • Váhy
  • Beran
  • Lev
  • Ryby
  • Blíženci

Střelec

Střelci jdou do všeho po hlavě a netají se tím, že k životu přistupují tak nějak lehkovážně. Podobně se staví i k penězům, se kterými nenakládají zrovna zodpovědně. Když po něčem touží, tak si to jednoduše dopřejí a je jim jedno, že za to utratí třeba poslední peníze.

Váhy

Na seznam těch, kdo podle znamení nejvíce rozhazuje peníze, patří také lidé narození ve znamení Vah. Jejich rozpočet je neustále napjatý. Jelikož jim vládne Venuše, čili podle astrologů planeta materiálních přání, Váhy neustále číhají na různé výprodeje a slevy, kde nekontrolovatelně utrácí.

Beran

Ohnivé znamení Berana jedná impulzivně a to i co se týče financí. Beranům vládne planeta Mars, která v nich neustále povzbuzuje pokušení. Běda, jak u někoho kolem sebe zahlédnou něco, co je zaujme. Okamžitě to musí mít a je jim jedno, kolik to stojí.

Lev

Že k těm, kdo podle znamení nejvíce rozhazuje peníze, patří také znamení Lva? Žádné překvapení! Tito lidé sice dokážou šetřit, střádat peníze jim docela jde. Ale stejně tak, jako dokážou našetřit, dokážou všechno do poslední koruny utratit. A to klidně během jediného dne!

Ryby

Co si budeme povídat – Ryby ze všech znamení zvěrokruhu utrácí asi úplně nejvíce. Ale pozor! Peníze neutrácí ani tak sami za sebe, jako spíše za ostatní. Nabídnou finanční pomoc blízkému člověku, pozvou kamaráda na oběd.

Blíženci

Blíženci v sobě skrývají dvě osobnosti a právě tahle jejich dualita způsobuje, že je to s nimi jako na houpačce. Jeden den se jich drží zdravý rozum, útratu financí pečlivě zvažují. Ale další den se probudí druhá osobnost, která nekontrolovatelně rozhazuje.