KrásaKrása a móda

Outfity pro plnoštíhlé: Nejlepší tipy roku 2024

Outfity pro plnoštíhlé: Nejlepší tipy roku 2024

Žijeme v době, kdy každým dnem prolamujeme standardy krásy a dokazujeme všem lidem, že nehledě na jejich proporce je jejich tělo krásné a jedinečné. To platí pochopitelně i pro plnoštíhlé ženy! A dnes se dočtete, jakými kousky vaše křivky dokonale podtrhnout.

Kalhoty

Při výběru kalhot hledejte střihy, které vám dobře padnou a zdůrazňují vaše křivky. Široké nohavice jsou velmi trendy a vhodné pro plnoštíhlé ženy, protože opticky prodlužují nohy a vyrovnávají proporce. Doporučujeme si vybrat široké nohavice s vysokým pasem, které opticky prodlouží nohy a vykreslí pás.

Džíny, další klasika, patří do šatníku každé ženy. Jestliže hledáte džíny, které vám budou skvěle padnout, sáhněte po džínách s vysokým pasem. Džíny s nízkým pasem mohou totiž zvýraznit nežádoucí partie a narušit vaši siluetu.

Topy

Když jde o trička a vrchní díly obecně, vybírejte si kousky s dostatečně širokými rameny a rukávy, které se nezařezávají do kůže. Nemusíte se vůbec bát ani zkrácených topů, ale jestliže si chcete dopřát trochu komfortu a jistoty, můžete sáhnout po delším střihu.

Krátká saka jsou také skvělou volbou, protože opticky prodlužují horní polovinu. Když si vybíráte bundu nebo kabát, snažte se sáhnou po delších kouscích, které opticky prodlouží siluetu a dodají vám větší eleganci.

Co se týče materiálů, snažte se vybírat pohodlné a elastické látky, které se dobře přizpůsobí vašim křivkám a neomezí vás v pohybu.

Na co nezapomínat?

Při výběru outfitů myslete na vaše pohodlí a sebevědomí. Vždy si vybírejte oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a sebevědomě, bez ohledu na módní trendy. Čím lépe se budete cítit, tím lépe budete vypadat!

Kromě toho, že si vyberete správné střihy a materiály, nezapomínejte také na doplňky. Přidání náhrdelníku, náramku nebo kabelky dodá vašemu outfitu osobité kouzlo.

Musíme si uvědomit, že neexistuje žádný správný nebo špatný způsob oblékání. Každá postava má jiné přednosti a každý outfit se líbí někomu jinému. Nicméně, jestli se budete držet těchto tipů, najdete outfit, který vám skvěle padne.

Shrnutí:

Ideální oblečení pro plnoštíhlé:

  • Zvonové kalhoty s vysokým pasem
  • Skinny jeans s vysokým pasem 
  • Topy s volnými rameny
  • Krátká saka
  • Dlouhé kabáty
  • Elastické a pohodlné materiály

Závěrem musíme zdůraznit, že každý typ postavy má své vlastní kouzlo a měla byste se cítit sebevědomě a pohodlně bez ohledu na vaše míry. S tou správnou kombinací oblečení se můžete cítit skvěle a vypadat fantasticky bez ohledu na vaši postavu.