Horoskopy

Ošklivá znamení: 3, která příliš krásy nepobrala

Ošklivá znamení: 3, která příliš krásy nepobrala

I když zvěrokruh často spojuje určitá znamení s fyzickou přitažlivostí, prozkoumání složitostí vnitřní krásy odhaluje mnohem složitější realitu. Existují hned 3 ošklivá znamení, na která by si jejich okolí mělo dávat pozor.

3 ošklivá znamení

  • Rak
  • Váhy
  • Vodnář

Rak

Raci se svýma roztomilýma a velkýma oduševnělýma očima zpočátku vyzařují auru roztomilosti a vřelosti. Ovšem jejich zdánlivě láskyplný zevnějšek může klamat, protože mají sklon přitahovat negativitu a často v sobě skrývají pocity hněvu. Navzdory své skutečné schopnosti milovat mohou být výjimečně útoční, což v jejich okolí vyvolává nepříjemné pocity a mnohdy dokonce i odpor.

Také se dokážou snadno urazit, a to opravdu na dlouho. Není divu, že rozhodně patří mezi největší ošklivky zvěrokruhu.

Váhy

Váhy se sice často vyznačují vnější přitažlivostí, ale jde mnohdy jen o klam. Mnohdy totiž postrádají vnitřní krásu – jejich základním znamením je totiž povrchnost vyžadující neustálý obdiv.

Váhy zkrátka vyžadují, aby byly zbožňovány a uctívány, a očekávají, že budou středem pozornosti. Nerovnováha mezi jejich vnějším šarmem a vnitřním ošklivým já jim může způsobit problémy při navazování skutečných vztahů. Vnitřní ošklivost zkrátka a dobře vždy nakonec vyplave na povrch.

Vodnář

Vodnáři jsou často považováni za jedno z nejpřitažlivějších znamení zvěrokruhu, ale nenechte se mýlit. Jejich vnitřní krása nemusí pokaždé nutně odpovídat jejich vnějšímu půvabu. Vodnáři totiž bývají známí svými sobeckými sklony – dokážou neúnavně sledovat své cíle, a to často na úkor druhých. Přestože vystupují jako velmi milí a oduševnělí lidé, čímž mohou své okolí zpočátku okouzlit, pod povrchem se u nich skrývá pořádně silná vrstva egoismu a sebestřednosti.

A nejinak je to i v oblasti lásky – budou vás sice zahrnovat náklonností, ale jen když to poslouží jejich zájmům. To si dobře pamatujte. Už chápete, proč toto znamení patří mezi ta nejošklivější ve zvěrokruhu vůbec?