Krása a móda

Je kosmetika Balea z dm kvalitní? Aktuální hodnocení 2024

Je kosmetika Balea z dm kvalitní? Aktuální hodnocení 2024

Značna Balea byla založena v roce 1995 v Německu a u nás v sítí drogerií dm ji můžeme zakoupit od roku 1998. Tato značka nabízí tělovou, vlasovou i dekortivní kosmetiku. Její sortiment už aktuálně čítá několik stovek produktů. V tomto článku se podíváme na to, zda je kosmetika Balea z dm kvalitní.

Prezentace značky

Balea si zakládá na vysoké kvalitě a příznivých cenách svých výrobků. Její sortiment se neustále rozšiřuje. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější produkty této značky patří například lak pro objem vlasů, hygienické ubrousky či hygienický gel na ruce. Žádané jsou také balzámy na rty. Balea neustále přináší také nějaké imitované edice, které zpravidla souvisí s ročním obdobím.

Neustálý vývoj výrobků

  • Balea se  snaží vždy vyrovnat výrobku té značky, která právě na trhu kraluje.
  • Výrobky mají krásné obaly, výrazné vůně a svým složením jsou také velmi kvalitní.  
  • Balea se pravidelně umisťuje na vysokých příčkách v českých, rakouských a německých nezávislých testech a anketách.
  • Kontroloři oceňují především právě kvalitní složení výrobků.
  • V popředí zájmu jsou také neustále přibývající novinky, se kterými se snaží tato značka přilákat nové zákazníky.

Hodnocení uživatelů internetu

Uživatelé internetu hodnotí Balea výrobky z 99% velmi kladně a téměř v každé druhé recenzi je vyzdvihnutá právě kvalita v poměru k ceně. Zeny zde nakupují převážně tělovou kosmetiku a velké chvály se zde dočkávají jak krémy, tak sprchové gely, tak mýdla. Zde jsou recenze uživatelek opravdu jen pozitivní. Výrazně vůně jsou tím, co ženy láká.

Dekorativní kosmetika

V oblasti dekorativní kosmetiky už recenze tak jednoznačně pozitivní nejsou a ozývají se mnohé hlasy, které po použití některých kosmetických přípravků pálí kůže, objevuje se svědění nebo vyrážka. Podobné zkušenosti mají také některé uživatelky s použitím pleťových či očních odličovačů, které Balea nabízí.

Pokud bychom chtěli tuto značku zhodnotit komplexně, dovolujeme si tvrdit, že dm a značka Balea nabízí výbornou kvalitu a příznivou cenu. Stejně jako jinde, i zde musíme hledat a vybírat si podle sebe, co nám vyhovuje.