Horoskopy

Omluvy podle znamení: která znamení se nikdy neomlouvají?

Omluvy podle znamení: která znamení se nikdy neomlouvají?

Přiznat si chybu je občas těžké. Pokud ale chybu udělají tato znamení, nejenže si ji nikdy nepřiznají, ale nikdy se ani nemluví, pokud konfliktem někomu ublížil. Od kterých znamení zvěrokruhu nikdy na omluvu nečekat?

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Panny, které jsou symbolem perfekcionismu, nesnášejí kritiku. Pokud jakýmkoliv způsobem zkritizujete jejich práci, okamžitě se postaví do obranné pozice. Kvůli kritice půjdou do konfliktu a nikdy je nepřesvědčíte, že něco udělaly špatně. Vzhledem k tomu od těchto perfekcionistů nikdy omluvu nečekejte.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Štíři jsou v prosazování svých názorů velmi konfliktní. Pokud s vámi nebude souhlasit, bude se bít za svou pravdu, i když objektivně pravdu nemá a budou to vědět všichni. Pokud budete mít to štěstí, že se vám štír někdy omluví, pak vězte, že je to naprosto výjimečná chvíle.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Pro egoistického lva je omluva doslova pošramocením jeho ega. Neudělají to ani ve chvíli, když odkývnou, že nějakou chybu udělali. Výslovnou omluvu nečekejte, ale spíše sledujte změnu chování lva, kterým se bude snažit své jednání odčinit.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Impulsivní berani se často dostanou s lidmi konfliktu. V tomto konfliktu dokáže říct spoustu ošklivých věcí, které člověka dokážou ranit. Berani ze své podstaty nejsou zlí, ale ve sporech jsou velmi tvrdí. Ačkoliv by byla omluva na místě (a oni to ví), nikdy se neomluví. Čekat na omluvu od berana se dá přirovnat čekání na Godota.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Kozorozi ke každému úkolu přistupují s velkou pečlivosti a ambicemi být nejlepší. Nesnášejí kritiku jejich práce, protože mají dojem, že líp práce už odvést nešla. S tím souvisí také problém omlouváním vůči ostatním. Při omlouvání se cítí zranitelně s pocitem, že otevírají slabou stránku své duše.