Horoskopy

Objetí podle horoskopu: 5 největších objímačů zvěrokruhu vůbec

Objetí podle horoskopu: 5 největších objímačů zvěrokruhu vůbec

Objetí, výraz náklonnosti a útěchy, hraje v lidské interakci významnou roli. Každé znamení zvěrokruhu je spojeno s jedinečnými osobnostními rysy a tyto rysy mohou také ovlivnit způsob, jakým jednotlivci přistupují k fyzickému doteku, jako je objímání. Jak vypadá objetí podle horoskopu třeba u Berana, Býka nebo Raka?

Milovníci objetí podle horoskopu

  • Beran
  • Býk
  • Rak
  • Panna
  • Štír

Beran (21. března – 20. dubna)

Lidé narození ve znamení Berana mají stejně jako většina ostatních ohnivých znamení vřelé a srdečné vztahy s lidmi kolem sebe. Osobní hranice a intimní prostor pro ně tudíž nemají velký význam. Při rozhovoru přirozeně gestikulují, poplácávají lidi po zádech a srdečně se objímají. Fyzický kontakt je pro ně zcela přirozený. Nad dotyky příliš nepřemýšlejí a mohou dokonce někoho nečekaně políbit nebo hravě pošťouchnout.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou obvykle klidní a uzemnění a k životu přistupují prakticky. Pokud jde o objetí, oceňují spíše smysluplná a upřímná objetí než ta náhodná nebo impulzivní. Váží si spojení, které vzniká prostřednictvím fyzického doteku, ale nejsou tak spontánní jako některá jiná znamení.

Rak (22. června – 22. července)

Osoby ve znamení Raka jsou známí svou pečující a starostlivou povahou. Mají hlubokou potřebu fyzického kontaktu, která pramení z jejich silných citových vazeb s blízkými. Raci mají proto často velmi blízké vztahy se svými rodiči a dětmi, protože používají fyzický dotek jako způsob, jak vyjádřit svou náklonnost a lásku.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny přistupují k životu s precizností a smyslem pro detail. Možná nejsou tak otevřeně láskyplné jako některá jiná znamení, ale když už se obejmou, dělají to s důkladností a promyšleností. Panny upřednostňují kvalitu před kvantitou a ani jejich objetí není výjimkou.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou známí svou srdečností a hlubokými citovými vazbami. Nestydí se vyjadřovat svou náklonnost prostřednictvím fyzických doteků, a to včetně objetí. Objetí Štírů může být poměrně vášnivé – a to i když se jedná „jen“ o přátele nebo kolegy v práci.