Horoskopy

Nerozumná znamení zvěrokruhu: máte kolem sebe tyto 4?

Nerozumná znamení zvěrokruhu: máte kolem sebe tyto 4?

Každý občas míváme světlejší chvilky, ale i ty, kdy si připadáme jako po lobotomii. To je naprosto normální. Vždyť jak se říká, každý den není posvícení. Některá znamení jsou však hloupější než jiná. Která to jsou? Jaká jsou ta nejvíc nerozumná znamení zvěrokruhu?

Lev

Lvi potřebují pozornost. Proto se jejich chování může dostat až do extrémů. Aby udělali na své okolí dojem, chovají se často až hloupě. Jejich obří ego jim neumožňuje jen tak stát ve stínu. Prahnou po uznání a nenávidí kritiku. Všechno si berou osobně a sebekritika pro ně není vlastní. Je nesmírně obtížné přimět Lvi, aby se na sebe podívali očima někoho jiného. Můžete to ale zkusit.

Beran

Berani rozhodně patří mezi znamení, která se nechovají rozumně. Zaujímají postoje bezhlavě a bez potřebných argumentů. Ze svých názorů však obvykle neustupují. Je těžké s nimi vyjít, a ještě těžší s nimi vycházet v klidu. Jsou zbrklí a mají tendenci i do zdánlivě objektivních promluv napasovat svoje velmi subjektivní názory.

Blíženci

Blíženci je nutné zmínit jako nerozumná znamení zvěrokruhu. Rádi si sice rozšiřují svoje znalosti, chybí jim ovšem znalost vnitřních souvislostí. Na základě svých povrchních znalostí se pak ostatní snaží přesvědčit o své „pravdě“. Jejich osobnost bývá velmi rozpolcená a obvykle ani sami nerozumí vlastním pocitům či názorům.

Vodnář

Vodnáři vynikají svojí výstředností a originalitou. Tyto vlastnosti jsou ale rovněž jejich prokletím. Bývají tak nepraktičtí, že je to někdy až k pláči. Rozhodují se nerozumně a jejich nápady mohou být pro ostatní až příliš neotřelé. Pokud se neuplatní v nějaké umělecké profesi, v jiných odvětvích si bude budovat kariéru jen velmi těžko. Žijí si ve svém světě, který se od toho reálného může výrazně lišit. A pro Vodnáře je velmi obtížné oba světy skloubit.