Horoskopy

Nevěra podle znamení: tito 4 mají sklony k nevěře

Nevěra podle znamení: tito 4 mají sklony k nevěře

Nevěra dokáže pořádně zamrzet a je nejčastějším důvodem rozpadu vztahů. Někteří jedinci k nevěře mají přirozené sklony, a to právě na základě znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodili. Na které byste si měli dát raději pozor?

  • blíženci
  • beran
  • střelec
  • váhy

Blíženci (22. května – 21. června)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení blíženců, jsou nejčastějšími nevěrníky zvěrokruhu. Není neobvyklé, že blíženci žijí dvojí život a mají hned několik partnerů najednou. Milují experimentování a pokud mají partnerů více, nikdy nemohou zabřednout do stereotypu. Nejhorší na tomto přístupu k partnerům je to, že nikdy nemají černé svědomí a přijde jim to úplně v pořádku.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani patří mezi ohnivé znamení. Jednají impulsivně, aniž by více přemýšleli a nechají se unést i okouzlením. Nebojí se použít nevěru ani jako pomstu za hádku ve vztahu. Berani také nenávidí stereotyp a nudu a mají rádi jistou pozornost partnera. Pokud se jim nedostává, dokáží si nevěru i omluvit, a nejvíce právě ve chvílích, kdy jejich city k partnerovi ochladnou.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Jedinci narození ve znamení střelců mají problém se zavazovat nebo spíše se zavazovat vůbec nechtějí. Pokud se rozhodnou mít vztah, nesmí to být za žádnou cenu nuda. Pokud se ale začnou nudit, mají chuť všechno změnit. Nikdy totiž nesetrvávají na místě, kde se jim nelíbí. Vydají se tedy i v rámci vztahu za dobrodružstvím hledat uspokojení svých tužeb jinde.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou velmi okouzlujícími jedinci a oni to o sobě ví. Díky svému přístupu k lidem si každého získají a mají skvělou příležitost flirtovat. Ten se ale jak jistě všichni víme může zvrtnout až v nevěru. Nemusí se nutně jednat o nevěru fyzickou, ale může se vyvrbit jako nevěra emocionální, která je ještě bolestivější.