Horoskopy

Kyselá znamení: tito 4 jsou věčně protivní, nejste mezi nimi?

Kyselá znamení: tito 4 jsou věčně protivní, nejste mezi nimi?

Ne každý den je posvícení a víme o tom své všichni. Najdou se mezi námi ale i takoví jedinci, kteří nemají svůj den snad nikdy a jsou na všechny neustále protivní, nikdy se neusmějí nebo mají neustále s něčím problém. Vyjít s takovým člověkem nebo být v jeho blízkosti je velmi vysilující. Která znamení zvěrokruhu jsou neustále kyselá?

  • štír
  • blíženci
  • kozoroh
  • vodnář

Štír (24. října – 22. listopadu)

Pokud chcete vyjít se štírem, musíte se obrnit notnou dávkou trpělivosti. Štíři jsou velmi komplikovanými jedinci a skoro nic se jim nelíbí. Mají neustále špatnou náladu, protože žijí v mylné představě, že jim někdo křivdí. To vede k jejich neustálé špatné náladě, která se v průběhu dne spíše nemění. Pokud jim však dáte dostatek prostoru, možná se s vámi začnou bavit a možná na vás budou i milí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Ačkoliv jsou jedinci narození ve znamení blíženců velmi přátelští, mají také svou velmi temnou stránku, která je hned po štírech řadí mezi nejprotivnější znamení zvěrokruhu. Pokud je někdo naštve nebo se špatně probudí, rázem to budou bručouni, kteří dají všem okolo najevo, že na ně nemají mluvit. S přibývajícím věkem je takových dnů u blíženců více a více.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci narození ve znamení kozoroha jsou velmi náladoví a po většinu času u nich přetrvává velmi špatná nálada. Nemají chuť dělat nic jiného kromě dosahování jejich stanovených cílů, protože klábosení a být milí na lidi dle jejich názoru člověka ještě nikam nedovedlo. Kozorozi obecně nevyhledávají přátele a tak zůstávají díky své kyselosti opuštění.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři si myslí, že jsou lepší než ostatní, což rozhodně na ostatní nemůže působit mile, ale spíše kysele. Neustále si na něco stěžují a mají furt se vším problém, protože jim není nic dobré. Pokud nemluví o svých nápadech a přesvědčeních, které nutí ostatním, mluví o svých problémech, které ve skutečnosti nikoho nezajímají.