Horoskopy

Nesympatická znamení: tihle 4 neumí udělat dobrý dojem

Nesympatická znamení: tihle 4 neumí udělat dobrý dojem

Už jste někdy od někoho slyšeli, že jste na něj napoprvé neudělali moc dobrý dojem? Stát se to může každému. Ne vždy zazáříme hned na první pokus. Některá znamení to ale dělají pořád. Nesympatická znamení zvěrokruhu, která zkrátka nedokážou udělat dobrý dojem. O koho jde?

4 nesympatická znamení zvěrokruhu

Každému se může stát, že na začátku něco pokazí a na druhé tak nezapůsobí zrovna nejlépe. I když to vůbec neuděláme naschvál. Někteří z nás ale mají v povaze, že za sebou nedokážou udělat dobrou stopu. O která nesympatická znamení se jedná?

  • Rak
  • Býk
  • Panna
  • Beran

Rak

Nesmírně emotivní Raci udělají takový první dojem, jaká je jejich aktuální nálada. Ve chvíli, kdy jsou v pohodě, dokážou zapůsobit. Ale běda, jak je to s nimi po emocionální stránce v háji, tehdy dobrý obrázek rozhodně neudělají. Nejhorší na tom je, že Raci jsou negativně rozloženi daleko častěji, než jsou v pohodě. Proto častěji dělají špatný dojem než ten dobrý.

Býk

Zrozenci Býka jsou až příliš přemýšliví. Často na své okolí působí úzkoprse, což nedělá ten nejlepší dojem, co si budeme povídat. Býkům trvá, nežli se někomu otevřou. Proto často působí arogantním dojmem a právem se tak řadí mezi nesympatická znamení zvěrokruhu. Pokud je ale poznáte blíže, pak pochopíte, že jsou vlastně v pohodě.

Panna

Neuvěřitelně disciplinované Panny jsou nesmírně hrdé na svůj život, který musí být do posledního puntíku perfektní. Panny jsou pyšné na to, jak dokážou mít svůj život v naprostém pořádku, že na to často upozorňují druhé během konverzace. A jakmile tohle na někoho spustí při prvním rozhovoru, je jasné, že dobrý dojem neudělají. Ba spíše naopak.

Beran

Berani jsou hodně upřímní lidé, kteří mají tzv. co na srdci, to na jazyku. Řeknou přesně to, co si v danou chvíli myslí. Často je to ale dostane do potíží, nedokážou na druhé způsobit, protože kolikrát řeknou něco, co se zrovna nehodí.