Horoskopy

Nedochvilná znamení: těchto 5 nikdy nechodí včas

Nedochvilná znamení: těchto 5 nikdy nechodí včas

Patříte k lidem, kteří nikdy nepřijdou na čas a ostatní tím kolikrát pěkně vytočíte? Možná se řadíte mezi nedochvilná znamení zvěrokruhu, pro které je typické vždycky dorazit se zpožděním.

Nedochvilná znamení: patříte k nim i vy?

Zatímco pro někoho je samozřejmostí, že na domluvenou schůzku dorazí klidně i s pár minutovým předstihem, aby na něj druzí nemuseli čekat, pro jiné je dochvilnost sprosté slovo. Kdo patří mezi nedochvilná znamení?

  • Ryby
  • Lev
  • Blíženci
  • Vodnář
  • Býk

Ryby

Zrozenci Ryb patří mezi chronické opozdilce. Je to proto, že mají svůj svět, realita jim tak velmi často utíká. Nechávají se unášet sněním a fantazií. Jsou schopni se zdržet jen proto, že si na ulici chtěli pohladit roztomilé kotě nebo si sedli na lavičku a zaposlouchali se do příjemné hudby.

Lev

Mezi nedochvilná znamení zvěrokruhu patří také Lev. Ten nikdy neodejde z domu, dokud si není jistý, že vypadá opravdu dobře. Lvi jsou už zkrátka takoví. Jenže jejich snaha vypadat dokonale za každé situace je velmi často zdrží. Nechodí pozdě naschvál, jen jsou hrozně marniví.

Blíženci

Blíženci chodí pozdě prakticky pořád. Mají totiž neustále plnou hlavu nápadů, plánů a různého pokušení, že kolikrát zapomenou, že někde měli být. Klidně se jim stane, že se vydají na opačnou stranu města, pak si uvědomí, že měli být někde jinde a dohnat skluz už se jim jednoduše nepodaří.

Vodnář

Vodnáři neustále něco hledají. Ať už jsou to klíče od bytu, peněženka nebo třeba mobilní telefon. Mají ve věcech chaos, proto se velmi často zdrží hledáním něčeho, co někam odložili, teď to nutně potřebují, ale nemohou to najít.

Býk

Řešíme-li nedochvilná znamení, musíme zmínit také ty, kteří se narodili ve znamení Býka. Ti totiž velmi často zapomínají. Termíny a domluvené schůzky vypouští z hlavy a často se pak ocitají v situacích, kdy někam doběhnou buď na poslední chvíli, nebo s několikaminutovým zpožděním.