Krása a módaNehty

Neonové nehty: letní inspirace pro rok 2024

Neonové nehty: letní inspirace pro rok 2024

Neonové barvy k létu neodmyslitelně patří. Jsou výrazné a v kontrastu s opálenou pokožkou působí přímo božsky. A to nejen na vašem oblečení, ale i na nehtech. Navíc léto je časem různých akcí, hudebních festivalů, slavností a oslav, a proto se nebojte jednou za čas pořádně odvázat. Uvidíte, že nebudete sama.

Komu budou slušet neonové nehty

Letní trendy se neustále opakují, a jelikož jsou neonové barvy v kombinaci s tmavší pokožkou skutečně krásné, jen tak brzy o své místo na výsluní patrně nepřijdou. Navíc ani nezáleží na tom, jestli mluvíme o přirozeně tmavší barvě pokožky nebo zlatavém opálení. Neonové nehty vám budou slušet.

Na druhou stranu, pokud jste bledulka a zůstáváte jí i přes léto, možná pro vás nebudou neonové nehty to pravé ořechové. Za zkouška ale samozřejmě nic nedáte.

Po jakých odstínech sáhnout

  • Neonově žlutá
  • Neonově růžová
  • Neonově zelená

Jestli jste někdy viděla sadu zvýrazňovacích fixů, patrně dobře víte, jaké barvy jsou pod pojmem neonové odstíny myšleny. V základu jde zejména o neonově žlutou, růžovou a zelenou, v nabídce mnoha firem však dnes najdete i další barvy jako například modrou, fialovou nebo oranžovou. Všechny však mají jedno společné. Jsou to totiž velice zářivé barvy, které jen tak z dálky nepřehlédnete.

Po jakých výrobcích sáhnout

Pokud jste fanoušek klasického laku, musíte vyzkoušet neonovou řadu deseti odstínů od Dermacolu nebo pestrou paletu od NANI nails. Jestliže preferujete spíš domácí gel lak, sáhněte například po odstínu GELLAK NEON CYC 021 od značky Ruscona nebo po žlutém neonu 033 od značky Diamond.

Vyhledat samozřejmě můžete i odbornou pomoc. I vaše oblíbená nehtařka má jistě v nabídce spoustu krásných neonových odstínů.