Horoskopy

Neoblíbená znamení: nemáte tyto 3 ve svém okolí i vy?

Neoblíbená znamení: nemáte tyto 3 ve svém okolí i vy?

Všichni máme kladné i špatné stránky. Na některé je však nahlíženo hůř, než na ty ostatní. S naším znamení zvěrokruhu se pojí mnohé negativní stereotypy, které nejsou těmi nejlepšími předpoklady pro navázání skutečného přátelství. Každému povahově sedne něco jiného, většina z se ale shodne na tom, že tato znamení nám bývají nejméně sympatická:

  • Blíženci
  • Panna
  • Štír

Zjistěte proč právě tato znamení ostatní lidé nemusí?

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Přátelství s Blíženci nikdy nebude opravdové. Jsou na to příliš povrchní a nespolehliví. Jeden den jsou s vámi na stejné vlně, druhý den vás pomlouvají a přehlížejí. S tajemstvími se ani nenamáhejte jim svěřovat, do hodiny jej budou vědět všichni vaši společní známí nebo kolegové. Ačkoliv patří mezi zábavné a charismatické jedince, jsou velmi nepředvídatelní a proto se také objevují v našem seznamu neoblíbených.

Panna 

23. 8. až 22. 9.

Panny se zpočátku zdají být zdrženlivé, když je však poznáte blíže, pochopíte, že je s nimi nesmírně těžké vyjít. Mají pocit, že vědí a zvládnou vše nejlépe. Budou vás neustále poučovat a opravovat, což snese jen málokdo. Panny to z principu nemyslí špatně, neumí si prostě pomoct. Mají touhu zlepšit svět, ale neuvědomují si, že cestou kritiky, toho moc nezlepší. S tímto přístupem k životu mezi oblíbené zkrátka nikdy patřit nebudou. 

Štír

24. 10. až 22. 11.

Štír je asi tím nejvíce neoblíbeným znamením. Lidí narození v tomto znamení jsou manipulátoři, což není nejlepší pro přátelské vztahy. Pravých kamarádů má Štír skutečně málo. Pokud s ním však najdete společnou notu, stává se ze Štíra obětavý přítel. Nesmíte ho odmítnout a to ani bezelstně. Štíři touží po tom vás ovládat.  Když ztrácí kontrolu, mění se v pomstychtivé. A za zradu vám obrazně řečeno „bodnou kudlu do zad”.