Horoskopy

Nejvíce stárnoucí znamení: Které mezi ně patří?

Nejvíce stárnoucí znamení: Které mezi ně patří?

Některá znamení zvěrokruhu mají přirozenou tendenci přebírat odpovědnost, což je činí vyspělejšími. Někdy si proto připadají staří už v poměrně mladém věku. A když už je řeč o stáří, víte, která znamení stárnou nejrychleji?

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Kozorozi vždy patřili ke starým duším. Už od útlého věku jste na sebe brali spoustu povinností, protože vás všichni považovali za vyspělé. Považovali vás za někoho, kdo má vše v hlavě srovnané. Nicméně ale rychle stárnete, protože jste se možná vždy více soustředili na práci než na zábavu, kterou jste mnohdy upozaďovali. I když stárnete rychleji, než ostatní, nezapomínejte na to, že je důležité se taky někdy odvázat a odreagovat. Nevyvíjejte na sebe příliš velký tlak. To by mohlo vést k vyčerpání. A proč? Protože si toho na svá bedra někdy berete až příliš.

Panna (23.8.-22.9.)

Panny, patříte mezi logicky uvažující znamení, takže jste nikdy nedovolily, aby vás emoce přemohly. Bez ohledu na to, do jaké situace jste se dostali, jste se vždy rozhodli tak, aby to dávalo smysl. Málokdo dovolíte, aby vaše city k někomu zastínily vaše emoce, protože pro sebe chcete vždy to nejlepší. Protože jste ale dospěli a zestárli tak rychle, nikdy jste nedopustili to, abyste chybovali. Nezapomínejte ale na to, že chybovat je lidské. To, že budete celý život ignorovat svůj instinkt ke šťastnému životu nepovede. Nedělejte tak automaticky jen to, co vám připadá logické. Udělejte někdy chybu a zasmějte se nad ní. Protože proč? Protože smích prodlužuje život! A krom toho, pokud budete neustále zamyšlení, váš obličej bude velice brzy vrásčitý, čímž budete působit ještě starším dojmem.

Starším ženám velmi sluší krátce sestříhané vlasy

Lev (23.7.-22.8.)

Lvi, vždycky jsme spěchali na to, abyste byli dospěli, protože jste chtěli mít větší zodpovědnost. Nechtěli jste, aby se s vámi zacházelo jako s malým dítětem, protože jste chtěli, aby vaše názory byly brány vážně. Ve svém životě jste vždy tvrdě pracovali a dospěli rychle a to s minimem přestávek. Musíte si ale také uvědomit to, že i když jste dospělí a máte zodpovědnost, je stále důležité, abyste se uměli bavit. Je důležité vyhradit si čas na to, co vám dělá největší radost a ne na to, co je neproduktivnější.

Štír (24.10.-22.11.)

Netrvalo dlouho, než jste si uvědomili, jak krutý tento svět dokáže být. Už v mladém věku jste si prošli snad všemi možnými zkouškami. A na úkor toho jste dospěli příliš rychle, což z vás udělalo docela velkého pesimistu. To ale bohužel způsobilo, že nikomu nevěříte. Pořád ale tak nějak doufáte v lepší život. Nechcete, aby vás ty nejhorší okamžiky z vaší minulosti ovlivnili ve vaší další cestě a snažíte se sami sebe přesvědčit, že být šťastným není nemožné. I když se špatné věci dějí a budu dít, na světě je ještě spousta laskavosti a krásných okamžiků, které na vás čekají. Nezapomínejte na to malé dítě, kterým jste jednou byli a udělejte si i vy jednu za čas z něčeho radost.