Horoskopy

Největší narcisté horoskopu: tato 3 znamení milují zrcadla!

Největší narcisté horoskopu: tato 3 znamení milují zrcadla!

Trochu narcismu není na škodu. Zdravý obdiv a ústa k sobě samému nám jen prospívá a jde ruku v ruce se současným důrazem na sebelásku. Jak se ale říká, čeho je moc, toho je příliš a u zahleděnosti do sebe to platí dvojnásob. Z narcistů se stávají sobci, kteří se na svět dívají jen ze svého úhlu pohledu a nejsou ochotní slevit. Kdo jsou ale ti největší narcisté horoskopů? Zjistěte, která tři znamení mají pokroucený pohled na sebe samé a milují vlastní odraz v zrcadle.

Lev

Lvi jsou rozhodně ti největší narcisté horoskopů. Jedná se o znamení zvěrokruhu, které už z podstaty miluje pozornost a obdiv druhých. Pokud jsou jím bohatě zásobeni, roste v nich dojem, že jsou výjimeční. Považují se potom za jedince lepší než zbytek světa a ze svého piedestalu pozorují ostatní s notnou dávkou despektu. Mají zkrátka pocit, že jsou ve všech ohledech o mnoho lepší než vy, a že si díky tomu zaslouží speciální zacházení.

Štír

Lidé narození ve znamení Štíra používají narcistní chování jako formu obrany. Nejsou schopni se zdravě vypořádat s vlastními pocity, a proto je přetváří v něco špatného. Jsou pomstychtiví, vypočítaví a emocionálně chladní. Pro své záměry druhé klidně zneužívají a nevidí na tom nic zvláštního. Pokud je to pro ně výhodné, klidně vás hodí přes palubu, protože se řídí heslem „radši ty než já“.

Vodnář

Také Vodnáře zde nesmíme zapomenout zmínit. Sami sebe jako narcisty nevnímají a nejspíš byste je tímto nařčením velmi urazili. Mají silnou a nezávislou osobnost, která je v rozumné míře velmi obdivuhodná. Pokud se však jejich touha po nezávislosti vystupňuje, jdou si za svým i přes překážky. Je jim jedno, že je okolí kvůli jejich jednání považuje za sobce. Neohlíží se na druhé a hezké činy často bývají spíš projevem touhy po pozornosti než snahou o vstřícnost.