Horoskopy

Nejupřímnější znamení: 4 jedinci, kteří vám nebudou lhát

Nejupřímnější znamení: 4 jedinci, kteří vám nebudou lhát

Upřímnost je vlastnost, která je bohužel některým naprosto cizí. A pak jsou tu naopak tací, kteří si na upřímnosti a pravdomluvnosti zakládají. Jaká jsou ta nejupřímnější znamení zvěrokruhu? Kdo vám nezalže?

Nejupřímnější znamení zvěrokruhu

Zajímá vás, pro která znamení zvěrokruhu je upřímnost základním pilířem? U koho se nemusíte bát, že by vám lhal nebo vás vodil za nos? Mezi nejupřímnější znamení patří:

  • Panna
  • Lev
  • Beran
  • Střelec

Panny se sklonem k perfekcionismu

O Pannách se moc dobře ví, že ve svém životě vyžadují řád a že mají slabost pro perfekcionismus. Tito lidé by se sami na sebe nemohli podívat do zrcadla, pokud by věděli, že se k druhým nechovají upřímně. Panny dobře zvažují, co druhým řeknou, nikdy nepálí tzv. na první dobrou, svá slova si rozmýšlí.

Lev jako přirozený vůdce

Mezi nejupřímnější znamení zvěrokruhu patří také Lev, který sám sebe vnímá jako vůdce a přesně tímto způsobem jej vnímají i lidi okolo. Lvi potřebují, aby k nim druzí vzhlíželi, což mimo jiné vyžaduje férové jednání – protože ten, kdo lže, si respekt nikdy nezíská. Lvi ani nemají potřebu lhát, což je někdy dáno tím, že mají pocit, že si z nich všichni tzv. sednou na zadek.

Berani, kteří jsou občas chladní

U Beranů jeden nikdy neví. Sice jsou opravdu hodně upřímní, tzv. co na srdci, to na jazyku, ale mnohdy by lidé okolo nich byli daleko radši, pokud by to s tou upřímností nepřeháněli. Berani mají vždy svoji pravdu, o které jsou přesvědčeni a za kterou jsou schopni se prát. Nebojí se ani rozepří, které někdy vznikají právě proto, že jsou tak moc upřímní.

Střelec nesnášející lháře

I Střelec patří mezi nejupřímnější znamení, jsou to totiž lidé, kteří doslova bytostně nesnáší lháře. Jakmile vás jednou přistihnou při lži, ztratíte si jejich důvěru a už nikdy si nezískáte jejich respekt. A spolehněte se, že na lháře mají Střelci nějaký speciální smysl, okamžitě je vycítí a neférové jednání neodpouští.