Krása a módaVlasy

Nejprodávanější šampony: které produkty vedou v roce 2024?

Nejprodávanější šampony: které produkty vedou v roce 2024?

Samotný fakt, že je nějaký produkt prodávaný ještě neznamená, že je zároveň i nejlepší. K tomu, aby zákazníci nějaký výrobek kupovali musí přispívat několik faktorů. Svou roli hraje samozřejmě to, jaká je jeho kvalita, záleží ale také na ceně. Příliš drahé šampony totiž mohou být skvělé, ale jen málokdo si je může dovolit kupovat na každodenní péči. Obecně ale platí, že prodávané šampony mají optimální poměr mezi cenou a kvalitou, a jsou proto dobrou volbou pro nepříliš náročné uživatele.

TOP šampony

Přestože se první místo v „soutěži“ o nejprodávanější šampon neustále mění, jsou takové, které se na předních příčkách stabilně drží i několik let v kuse. Tradičně jsou velmi oblíbené levné šampony jako ty od značky Balea, Bione nebo Ziaja. Velké oblibě se také těší podstatně dražší šampony značky Yves Rocher.

Mezi produkty, které se dlouhodobě drží na předních příčkách patří šampony ELSEVE, a to zejména řada Hyaluron Plump. Mnoho spokojených zákazníků má také GLISS od značky Schwarzkopf nebo Schauma. U všech těchto produktů je navíc obrovskou výhodou skutečnost, že mají v nabídce několik produktových řad, z nichž se každá zaměřuje na jiný typ vlasů. Na své si tedy přijdou ti s jemnými vlasy, ale i ti s barvenými nebo s vlasy, které potřebují regeneraci.

TOP šampon proti padání vlasů

Šampon, který naprosto válcuje všechny ostatní konkurenty své kategorie je kofeinový šampon od značky Alpecin. Ten slibuje zamezení vypadávání vlasů a skutečně podle 90 % uživatelů tento slib i plní. Pořídíte jej v mnoho a mnoha obchodech za cenu od sto dvaceti korun do tří stovek. Na rozdíl od jiných je cílem především na muže, nicméně ženám v jeho používání nic nebrání a najde se mnoho spokojených uživatelek.