Krása a módaMódaNezařazené

Nejmodernější zimní vesty pro ženy roku 2024: Vyhlášení

Nejmodernější zimní vesty pro ženy roku 2024: Vyhlášení

Vesty jsou skvělým kouskem oblečení, který má své využití především v chladnějších dnech. Dobře se totiž vrství. Jak na to? Oblékněte rolák s pletenou vestičkou nebo si vestu vezměte pod vlněný kabát. Samostatnou kategorií jsou pak prošívané vestičky, které můžete nosit na jaře místo bundy.

Dlouhá vesta

Dlouhá vesta dokáže vytvořit krásnou štíhlou linii. Schováte pod ni také bříško. Pořídit si můžete péřovou vestičku nebo i vestu pletenou. Tu můžete snadno vrstvit s kabátem a kombinovat třeba s koženými legínami nebo s džínami. Obléknout si k ní můžete i černé klasické kalhoty s bílou košilí a vyrazit v ní třeba na firemní poradu.

Speciální tip pro vás: Oblékněte dlouhou vestu na holé tělo a použijte ji místo šatů.

Retro pletené vestičky

Je to s podivem, ale hojně se letos nosí i retro pletené vesty. Poproste tedy babičku, ať vám nějaký pěkný model uplete.

In jsou vesty jednobarevné, protože se snadno kombinují. Pořídit si ale můžete i vestu se zajímavým vzorem a vytvořit outfit školačky.

Modernějším dojmem bude vždy působit vesta s výstřihem do písmene V, ale klidně si můžete pořídit i vestu s roláčkem.

Oversized vesta

Zapomenout nesmíme ani na oversized vesty. Ty sluší především štíhlejším ženám a vhodné je přepásat je v pase páskem. Oversized vestu vždy kombinujte s přiléhavou sukní nebo s upnutými kalhotami.

Vesta jako crop top

Crop topy jsou módní posledních pár let, ale teď se o slovo hlásí i krátké vestičky. Ideální je, pokud vestu obléknete na holé tělo a další kousky oblečení vrstvíte na ni. Přes vestu můžete obléknout pletený svetr nebo rolák.

Crop top vesty noste ke společenským kalhotám i k džínám. Působí elegantním dojmem a přitom se v nich budete cítit pohodlně.