Krása a módaVlasy

Nejmodernější účesy pro prosinec 2023: Článek plný inspirace

Nejmodernější účesy pro prosinec 2023: Článek plný inspirace

Chcete vypadat během adventní večeře hezky? Máte chuť změnit s příchodem zimy svůj look a účes? Ukážeme vám, jaké střihy jsou letos trendy. Tady je článek plný inspirace, ve kterém si každý najde to své.

Krátké vlasy. Co s nimi?

Zapomeňte na střih, který nosíte už roky a zkuste něco nového. Požádejte kadeřnici, ať vám na hlavě vytvoří pixie. Tento střih sluší ženám bez rozdílu věku a moc dobře v něm vypadají i starší dámy.

Pixie je velice vzdušný a hravý střih. Jedná se o jakýsi skřítkovský účes, který má více variant. Doporučujeme se tedy vždy poradit s odborníkem, která konkrétní varianta bude právě pro vás vhodná.

Střihy pro polodlouhé vlasy

Ženám s polodlouhými vlasy doporučujeme vyzkoušet postupně sestříhané vlasy. Tento střih vlasy trochu odlehčí a dodá jim na zajímavosti. Vypadá velice žensky a vhodný je i pro vlnité vlasy.

Další možností je delší mikádo (s ofinou nebo bez), případně účes typu podkova. Velice hezky vypadají i asymetrické střihy, u kterých jsou vlasy na jedné straně obličeje delší než na straně druhé.

Dva extravagantní střihy

Pro dámy milující extravaganci tu máme vlčí střih neboli wolf cut. Tento střih je kombinací mulletu a shagu (vlasy nahoře na hlavě jsou kratší a vzadu delší) a vhodný rozhodně není pro každého. Ocení ho hlavně dámy, které rády zkouší módní trendy a experimentují se svými vlasy.

Další možností pro milovnice extravagance je mullet, účes tzv. ‚‚na Jágra”. Součástí tohoto účesu je sesekaná ofina.

Speciální tip na závěr

Nechcete zkoušet nové střihy? Změňte alespoň barvu vlasů. Asi budete překvapené, ale letos je trendy mimo jiné i šedá. Nosit ji však musíte s hrdostí. Tak co, půjdete do toho?