Vlasy

Nejmodernější účesy roku 2024

Nejmodernější účesy roku 2024

S příchodem jara a nového roku máme vždy chuť začít experimentovat s vlasy a zkusit něco nového. Jestliže máte podobné pocity, pravděpodobně vás budou zajímat trendy v účesech pro rok 2024. Ať už jste majitelkou krátkých nebo dlouhých vlasů, najděte si ten svůj a okouzlete sebe i své okolí!

Pěšinka na bok

Ať už budete nosit culík nebo rozpuštěné vlasy, zkuste se řídit trendem pro rok 2024 a česat si pěšinku na bok. Perfektního vyčesání docílíte například tupírovacím tenkým hřebínkem, který může plnit i funkci antistatického hřebenu – vlasy vám potom nebudou odstávat.

Pěšinka na bok tedy může být precizní a bezchybná, ale také naprosto free, jak nás naposledy mohla inspirovat Paris Hilton. Ta vykráčela do společnosti s rozevlátými rozpuštěnými vlasy směrem do boku, čímž ihned udala módní trend v účesech pro rok 2024. Zkuste to také.

Ofina na bok

Trendem bude také ofina do boku. Může být rozevlátá a neupravená, jak nás nedávno inspirovala slavná zpěvačka Dua Lipa. Ta k ofině do boku přidala i vysoký drdol, čímž můžete spojit dva trendy v jeden, protože letos poletí i sepnuté vlasy a to co nejvíce vysoko na hlavě, jak dokážete. 

Ofina sepnutá dozadu

Styl 80.-90. let se vrací zpět. Naštěstí se hodí pro jakoukoliv délku vlasů. Jestliže nemáte ofinu, nezoufejte – tento účes snadno provedete i s vlasy bez ofiny.

Návod je jednoduchý: vlasy z oblasti čela oddělte, zalomte směrem k temeni hlavy a sepněte vzadu sponkou. Boky vlasů budou volně splývat.

Taky jste tento účes kdysi milovaly, milé dámy? 

Mokrý vzhled vlasů

Všechny účesy vytvořte v duchu vzhledu mokrých vlasů a zařadíte je ihned mezi TOP trendy. Zajímá vás, jak docílíte sexy účesu alias wet look? Máme pro vás návod!

Základem je vždy pěna do vlasů, díky níž tohoto účesu docílíte. Do vlhkých vlasů naneste pěnu a kouzlete. Nakonec účes podpořte fixačním sprejem.

Rovné mikádo

Jestliže máte mikádo, jste trendy. Letos pofrčí to rovné i rozevláté, takže volba je na vás! 

Copánky

Nechejte si letos uplést copánky ve vlasech a převálcujte módní trendy v účesech pro rok 2024. Jestliže máte odvahu, zamilujete si jejich praktičnost a v létě vám v nich bude prostě skvěle. Co tento účes vyzkoušet před letní dovolenou?