Krása a módaMóda

Nejmodernější sluneční brýle pro rok 2024: Co je nového?

Nejmodernější sluneční brýle pro rok 2024: Co je nového?

Sluníčka je na obloze stále víc a víc a je tedy ten pravý čas pořídit si nové sluneční brýle. Letos si na své přijdou jak milovnice extravagance, tak fanynky minimalismu. Nosit se budou brýle sportovní, retro i oversized. Spolehnout se můžete také na klasické černé sluneční brýle nebo šmrncovní cat eye brýle.

Sportovní sluneční brýle

Pokud vás nebaví jen ležet na lehátku a opalovat se, máme pro vás dobrou zprávu. Můžete se klidně vrhnout do sportovních aktivit a na nos nasadit sportovní sluneční brýle. A pokud sportu nefandíte, věřte, že letos můžete sportovní sluneční brýle nosit i do města. Stal se z nich totiž módní doplněk vhodný pro každodenní nošení.

Sluneční brýle štítového tvaru

Vyzkoušejte sluneční brýle štítového tvaru, které se tak trochu podobají brýlím lyžařským. Jsou výrazné, velké a extravagantní. Vidět jste je mohli třeba na Jennifer Lopez.

Tyto brýle sluší všem typům obličeje, je však nutné nosit je s hrdostí a soustředit se i na celkový outfit. Obléknout doporučujeme třeba oversized sako nebo kalhoty.

Retro brýle

Retro letos nemusí být tvar ani barva obroučků, ale vyzkoušet určitě doporučujeme retro odstíny skel. In jsou skla žlutá, zemitě hnědá nebo modrá.

Speciální tip pro vás: Ujistěte se, zda mají barevná skla i kvalitní UV filtr. Retro sluneční brýle po babičce nejsou v tomto případě tou nejvhodnější volbou.

Klasické černé brýle

Milovnice minimalismu mohou sáhnout po klasických černých slunečních brýlích. Nosí se všechny tvary i materiály. In jsou obroučky kovové i plastové.

Speciální tip pro vás: Kdo chce přeci jen nějakou změnu, může si koupit cat eye brýle (inspirované tvarem tradičních harlekýnských masek), klasické pilotky nebo brýle vyrobené z ekologických a recyklovatelných materiálů.