Krása a módaMóda

Nejmodernější rifle pro rok 2024 a 2025: Znáte je?

Nejmodernější rifle pro rok 2024 a 2025: Znáte je?

Denim pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. Džíny, džínové sukně i džínové bundičky se těší velké oblibě u žen každého věku. Víte ale, jaké střihy džín jsou letos v módě a neměly by chybět ve vašem šatníku? Poradíme. Řekneme vám i to, s čím džíny nosit, abyste v nich vypadaly dobře.

Klasické baggy

Ve vašem šatníku určitě nesmí chybět baggy jeans. Střih nohavic je volný, kalhoty jsou hodně široké, a tudíž i hodně pohodlné.

Baggy navazují na módu 90. let. V té době široké džíny s oblibou nosila například Jennifer Aniston, mladá Kim Kardashian nebo Gwyneth Paltrow. Baggy si oblíbily také všechny fanynky streatwear módy. Dnes je ale s klidem můžete kombinovat i s elegantními kousky nebo například s moderními crop topy.

Speciální tip pro vás: Kupte si baggy s nízkým pasem, ten je letos opět v módě.

Slouchy jeans

Že neznáte slouchy jeans? Jedná se o kalhoty s volnými nohavicemi, které se od kotníků dolů mírně zužují (ne však tolik jako známé mrkváče). Pozor, tyto džíny jsou volné a hrozí, že vám přidají nějaké to kilo. Volte k nim tedy obepnutý top a pokud možno i podpatky.

Kapsáče

Cargo kalhoty se nosily vloni a tento trend pokračuje i letos. Klidně si tedy kupte denimové kapsáče a s hrdostí je noste. Jen dejte pozor, aby vás zbytečně nerozšiřovaly. Oblékněte k nim crop top nebo jiný upnutý top.

Speciální tip pro vás: Dejte také pozor, aby se kapsy nenacházely v oblasti boků, ale o něco níž.

Vyšisované džíny a plísňáky

Do módy se vrací vyšisované džíny a plísňáky. Vyšisovaný denim se skvěle hodí do minimalistických outfitů, plísňáky můžete obléknout s bundičkou ve stejném stylu.

Speciální tip pro vás: Chcete-li, noste roztrhané džíny, i ty jsou totiž letos v módě.