Krása a móda

Bílá jako trend jara 2023: Jak ji vybrat pro starší a pro baculky?

Bílá jako trend jara 2023: Jak ji vybrat pro starší a pro baculky?

Bílá se letos stává velkým hitem! Je minimalistická, je svěží, je elegantní, je luxusní a je zkrátka vším, po čem toužíte. Kromě toho bílá sluší všem bez ohledu na věk nebo typ postavy! Jak ale tu svou bílou vybrat?

Myslete na správný odstín bílé

Ne každý může nosit zářivě bílou, ale naštěstí existuje odstín bílé, pro každý typ pleti. Obecně platí, že čím tmavší je odstín vaší pleti, tím tmavší odstín bílé můžete nosit.

  • Chladné tóny pleti s modrým a růžovým podtónem mohou vynést klasickou bílou se stříbrnými doplňky.
  • Bronzové tóny pleti s oranžovým, žlutým nebo červeným podtónem mohou obléci zářivě bílou nebo krémovou v kombinaci se zlatými doplňky.
  • Olivové tóny pleti se žlutým podtónem vypadají nejlépe s krémovými odstíny bílé.
  • Tmavé odstíny pleti se žlutým, modrým nebo červeným podtónem skvěle doplní všechny odstíny bílé.
  • Teplé odstíny pleti pak dokonale vynesou krémové nebo slonovinové bílé barvy.

Plisovaná bílá midi sukně a kovovými akcenty

Pokud jste našli svůj odstín bílé, máte napůl vyhráno. Teď se jen vrhnout na správný styling. Kombinace, která bude slušet úplně každé ženě spočívá v plisované bílé midi sukni s halenkovým úpletovým topem, který ponechává prostor pro dostatek pohybu. Kovové akcenty jako je pásek se zajímavou přezkou a stříbrná nebo zlatá kabelka, vypadají fantasticky zkrátka na každé ženě.

Bílé kalhoty s vysokým sedem a prodyšné vrstvy

I následující kombinace je vhodná pro každou ženu. Pro snadný každodenní styl zkombinujte své oblíbené bílé džíny s vyšším pasem s lehkým topem. Pokud se během dne budete zdržovat někde, kde je klimatizace, nezapomeňte si přes sebe přehodit texturovaný svetr. Díky němu budete připraveni na kolísání teplot a zároveň vypadat nesmírně šik!

Bílé midi šaty a sandály na platformě

Stejně jako předchozí dvě kombinace, tak i tato je vhodná pro každou ženu bez ohledu na věk či typ postavy. Nic totiž nevypovídá o jarních a letních dnech jako krásné midi šaty. Pokud zvolíte ty s puff rukávy, máte u nás plus body navíc. Celkový vzhled nezapomeňte vyvážit výraznými slunečními brýlemi a pohodlnými sandály.

Bílá halenka a šortky

Na kombinaci bílé halenky a bílých šortek je něco dokonalého. Krom toho, že se jedná o outfit na každodenní nošení, toto kombo můžete také vynést na večírky. A pokud byste přece jen ještě chtěli svůj outfit pozvednout, můžete vsadit na klobouk nebo sluneční brýle, které by měly být takřka povinností.