KrásaKrása a móda

Nejmodernější nehty pro celý rok 2024: Jak si je udělat doma?

Nejmodernější nehty pro celý rok 2024: Jak si je udělat doma?

Sledujete pozorně trendy ve světě manikúry? Pokud ne, nevadí! Naše redakce se rozhodla vytvořit seznam těch nej nehtů, které letos uvidíte všude a ještě navíc si je můžete vykouzlit doma!

Metalické nehty

Metalické nehty byly žádané v loňské sezóně, ale neopouštějí nás ani letos. A nebudou chybět ani jemné detaily, které ještě více povýší jejich design. Trendem budou kovové odstíny nebo námořnická modrá či jednoduché vzory s použitím metalických akcentů.

Nehty ve stylu lesku na rty

Ultra minimalistické nehty jsou v roce 2024 naprosto in. Od latté nehty po nehty, které svým leskem a barvou připomínají to nejvoňavější mýdlo. Nehty ve stylu lesku na rty jsou vytvořeny lesklou vrstvou laku na přírodních nehtech, čímž dokonale podtrhují minimalistický design. Pro ty, kteří milují nenápadný vzhled, je tento typ manikúry rozhodně stvořený.

Ombré nehty

Popularita minimalistického vzhledu nehtů bude v roce 2024 jen stoupat. Všichni si stále libujeme v čistých liniích a čistém líčení a k tomu neodmyslitelně patří i minimalistické nehty. Pokud patříte k lidem, kteří rádi experimentují, jsou ombré nehty rozhodně tou správnou volbou, jak začít. A krom toho tento typ manikúry umožňují pocit čistých nehtů a zároveň poskytují jemný náznak šmrncu.

Coquette Mani

Coquette Mani je obrovským trendem ve světě manikúry v roce 2024, který se nese na vlně baletního stylu a barbiecore, který byl populární v loňském roce. Estetika koketních nehtů se zaměřuje na roztomilou dívčí krásu prostřednictvím světle růžové, krémové bílé a jemných detailů, jako jsou perly a mašle. A jsou to právě mašle, které letos uvidíte snad na každém kroku.

Dětská modrá

Zima se tu s námi ještě chvíli zdrží, a tak se sluší zmínit manikúra v tomto stylu. Ta se ponese v duchu baby blue neboli dětské modré. Jedná se o odstín, který je inspirován 90. lety. Kýženého vzhledu můžete také dosáhnout navrstvením laku Essie Expressie v barvě Immaterial Frost na klasickou modrou, kterou už doma máte, nebo dokonce na bílou či jemnou levandulovou.

Hnědé odstíny         

Pamatujete na 90. léta? Pokud ano, pak víte, že hnědé tóny byly všude. Ve velkém jste na ně mohli narazit ve světě rtěnek a manikúry. Hnědé nehty jsou oblíbené, protože jsou tak akorát neutrální a zároveň si zachovávají trochu šmrncu. Letošní rok se však lidé budou přiklánět k hnědým barvám s trochou více třpytu a rozměru.